برنج دودی


برنج دودی 

در قدیم برای نگهداری و ماندگاری بالا خوراکی ها، با دودی کردن آن ها تلاش می کردند زمان نگهداری را بالا ببرند. از نظر علمی دود دارای چند هزار نوع ماده شیمیایی می باشد که بعضی از آن ها همانند الکل، موجب میکروب زدایی و از بین بردن قارچ ها می شوند. امروزه با گسترش تکنولوژی، برای نگهداری مواد غذایی از دودی کردن استفاده نمی کنند و شاید تنها فایده آن تنوع ذائقه و تجربه یک طعمی جدید باشد. 

برخی افراد فکر می کنند که برنج های دودی یک نوع برنجی هستند که به صورت جداگانه کشت و تولید می شوند. ولی باید گفت که برنج های دودی همان برنج های کشت شده توسط کشاورزان است که در زمان تولید به برنج دودی تغییر می کنند. برنج دودی نسبت به دیگر برنج ها حاوی رنگ تیره تری است. برخی افراد برنج دودی را به شکل خالص استفاده می کنند و برخی افراد برنج های دودی را با برنج های عطری ترکیب می کنند و هر دو را کنار هم استفاده می کنند. یکی از پرمصرف ترین برنج های گیلان برنج هاشمی دودی محسوب می شود.


خرید اینترنتی برنج دودی

برای خرید برنج دودی درجه یک می توانید از طریق فروشگاه های معتبر اقدام کنید. از آنجایی که اکثر فروشگاه هایی که محصولات خود را در اختیار مشتریان قرار می دهند برنج های آن ها یکدست نیست و ممکن است تقلبی باشند، در نتیجه از فروشگاه های معتبر محصولات مورد نیاز خود را تهیه نمایید. فروشگاه اینترنتی اوناتس یکی از فروشگاه های اینترنتی معتبری است که چندین سال در زمینه فروش انواع برنج های ایرانی شمال مشغول به فعالیت بوده است. برای خرید اینترنتی برنج دودی درجه یک و با قیمت مناسب می توانید عضو سایت اوناتس شوید و سفارش های خود را به ثبت برسانید.


خواص برنج دودی

از آنجایی که برنج دودی مزه و بوی دلپزیری دارد موجب افزایش اشتها می شود.

برنج دودی حاوی مواد مقوی و ویتامین های مورد نیاز بدن است و مصرف این برنج برای خانم های باردار به مقدار کمی پیشنهاد می شود.

برنج دودی حاوی مقدار بسیاری کربوهیدرات است که انرژی مورد نیاز بدن را فراهم می کند.

از آنجایی که این برنج منشا ویتامین ها است و حاوی ویتامین D و کلسیم و فیبر و آهن است در نتیجه مصرف آن موجب استحکام استخوان ها می گردد.   

از آنجایی که برنج دودی دارای مقدار بسیار آنتی اکسیدان می باشد، در نتیجه آنتی اکسیدان ها موجب تقویت سیستم ایمنی بدن می شوند و مانع از بروز عفونت در بدن می گردد.


قیمت برنج دودی 

امروزه، قیمت تمام محصولات در حال آپدیت و بروزرسانی هستند، بنابراین قیمت برنج دودی نیز از این قضیه مستثنی نیست. شما می توانید جهت مشاهده و اطلاع دقیق از قیمت برنج دودی ( قیمت برنج دودی اعلا، قیمت برنج دودی گیلان، قیمت برنج دودی دم سیاه، قیمت برنج دودی درجه یک) به سایت اوناتس مراجعه کنید.


خرید کیلویی برنج دودی

خرید کیلویی برنج دودی در فروشگاه اینترنتی  اوناتس به دو صورت ،برنج دودی 5 کیلویی و برنج دودی 10 کیلویی می باشد


انواع برنج در فروشگاه مواد غذایی اوناتس شامل: 

برنج هاشمی ، برنج طارم ، برنج دم سیاه ، برنج صدری ، برنج فجر،برنج علی کاظمی ، برنج نیم دانه ، برنج سرلاشه ، برنج خزر، برنج غریب ، برنج راتون


برای دریافت مشاوره رایگان جهت خرید برنج صدری با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس : 09127185245


اگر عمده فروش ، تامین کننده، تولید کننده یا صادر کننده هستید

همین حالا محصولات خود را در "عمده بازار" به صورت رایگان ثبت نام کنید.

ثبت نام