برنج خزر


خرید اینترنتی برنج خزر

برنج خزر توسط موسسه تحقیقات برنج گیلان برای کشت به کشاورزان معرفی شده است و از برنج های پرمحصول اصلاح ژنتیکی شده می باشد و اغلب در استان گیلان شهرهای تالش و آستانه و بعضا در مازندران نیز کشت می شود. برنج خزر بدلیل اینکه عطر و بوی خاصی ندارد و بعد از پخت کمی سفت است برای مهمانی های مهم پیشنهاد نمی شود اما نسبت به برنج های دیگر قیمت پایین تری دارد حتما از خود خواهید پرسید پس چرا باید بین انواع برنج اقدام به خرید برنج خزر کنم؟


موارد استفاده از برنج خزر

از برنج خزر بیشتر در غذاهایی که برنج نقش اصلی آن نیست استفاده می شود غذاهایی مثل شله زرد، شیربرنج و...


شکل ظاهری برنج خزر

رنگ  دانه برنج خزر سفید کدر تیره می باشد و سطح آن حالت گچی دارد. دانه برنج خزر دارای طول 7.39 میلی متر، و عرض 1.91 میلی متر است.

شکل ظاهری برنج خزر بسیار شبیه به برنج صدری و طارم است و همین قضیه موجب شده تا سودجویان بازار برنج از آن برای مخلوط کردن با برنج طارم و صدری استفاده کنند و البته با قیمت پایینتری می فروشند به همین دلیل است که شما می توانید در بازار قیمت های چند گانه و پایین برنج صدری و طارم را مشاهده کنید پس هرگز در خرید برنج فروشنده را قضاوت به گرانفروشی نکنید  چون قیمت پایین برنج های با کیفیت نشان از مخلوط بودن آن ها دارد!


قیمت برنج خزر

همانطور که قبلا اشاره کردیم قیمت برنج خزر نسبت به برنج های دیگر پایین تر است.


خرید عمده برنج خزر

برنج خزر در فروشگاه آنلاین اوناتس هم به صورت عمده و هم جزئی عرضه می شود برای خرید عمده برنج خزر می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید خرید کیلویی برنج خزر هم  به دو صورت کیسه 5 کیلویی برنج خزر  و کیسه 10 کیلویی برنج خزر می باشد.


انواع برنج ایرانی در فروشگاه اینترنتی اوناتس  


برای دریافت مشاوره رایگان جهت خرید برنج خزر با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس : 09127185245

اگر عمده فروش ، تامین کننده، تولید کننده یا صادر کننده هستید

همین حالا محصولات خود را در "عمده بازار" به صورت رایگان ثبت نام کنید.

ثبت نام