برنج طارم


برنج طارم محلی درجه یک اوناتس

برنج یکی از پرمصرف ترین خواروار و عضو ثابت سفره های ایرانی ها به حساب می آید. به همین سبب کیفیت و مرغوب بودن آن از اهمیت بالایی برخوردار است. برنج های ایرانی و خارجی بسیاری وجود دارد که برنج طارم بهترین و با کیفیت ترین برنج ایرانی  در دنیا محسوب می شود. برنج طارم یکی از قدیم ترین محصولا کشاورزی در شمال و در شهری به نام طارم در شمال استان زنجان که دارای عطر و طعم بی نظیری که آوازه آن تا کشورهای خاورمیانه نیز رسیده است.

امروزه همه می دانند که برنج ایرانی یکی از بی نظیر ترین برنج های دنیا محسوب می شود. این برنج از محبوب ترین و پرطرفدارترین برنج های ایرانی است که بیشتر در استان مازندران کشت می شود اما مرغوب ترین نوع آن، به شهر فریدون کنار اختصاص دارد و بیشترین مقدار کشت برنج طارم درجه یک در این استان انجام می شود.


خرید برنج طارم

برنج طارم با توجه به نوع کشت و محل آن به انواع و اقسام مختلفی دسته بندی می شود که هر کدام حاوی خصوصیات خاصی هستند. انواع برنج طارم شامل برنج طارم هاشمی، برنج طارم صدری، برنج طارم سنگی، برنج طارم دم سیاه، برنج طارم محلی، برنج طارم دیلمی، برنج طارم عطری، برنج طارم عسکری می باشد.

هر کدام از آن ها حاوی ویژگی های خاصی هستند؛ به عنوان مثال طارم هاشمی در مقایسه با طارم سنگی یا عطری  دانه های درشت تری دارد و قد آن هم بلند تر است. برنج طارم سنگی به سبب داشتن میران بسیاری پروتئین، جزء مواد غذایی مغذی به شمار می رود و با عطر و طعمی مدهوش کننده، از محبوب ترین انواع برنج های طارم به حساب می آید.


فروشگاه اینترنتی اوناتس انواع برنج طارم اعلا و درجه یک با قیمت مناسب  در اختیار کاربران قرار می دهد. کاربران می توانند به سادگی برای خرید محصولات مورد نطر خود به سادگی اقدام نمایند. برای خرید برنج طارم درجه یک باید دقت زیادی به خرج دهید، همچنین برای بسیاری از افراد خرید مستقیم از کشاوزان و یافتن منبع معتبری برای خرید برنج کار ساده ای نیست. فروشگاه اینترنتی اوناتس در این راه تلاش می کند با عرضه برنج طارم درجه یک و مطمئن با قیمت مناسب این مشکل را برای مشتریان خود حل کند. 


قیمت برنج طارم محلی درجه یک

از آنجایی که قیمت برنج ایرانی به موارد مختلفی بستگی دارد در نتیجه قیمت های آن براساس کیفیت و مرغوبیت آن ها متفاوت است. قیمت برنج ایرانی به عواملی همچون نوع برنج، ارگانیک بودن برنج، بسته بندی و میزان خرید برنج، تازه یا کهنه بودن برنج و بوجاری بودن یا نیم دانه داشتن آن بستگی دارد. بنابراین  قیمت برنج طارم  محلی درجه یک با قیمت برنج طارم عطری درجه یک و قیمت طارم زنجان متفاوت است. برنج طارم با توجه به کیفیت  بالای پخت آن، عطر و طعم مطبوع و ماندگاری بالا در رده های برنج گران قیمت بازار قرار دارد.


برنج‌های اوناتس ( برنج طارم و برنج هاشمی ) از بین مرغوب‌ترین برنج‌های شمال کشورانتخاب شده و بوجاری شده و تمیز می‌باشند. ارسال سفارشات در تهران از طریق پیک و در شهرستان‌ها از طریق پست یا باربری خواهد بود.


جهت خرید محصولات اوناتس ابتدا در سایت عضو شده ( عضویت در سایت ) و سپس محصول مورد نیازخود را انتخاب کنید و یا با شماره زیر تماس بگیرید:

تلفن تماس : 09127185245


اگر عمده فروش ، تامین کننده، تولید کننده یا صادر کننده هستید

همین حالا محصولات خود را در "عمده بازار" به صورت رایگان ثبت نام کنید.

ثبت نام