برنج هاشمی


یکی از بهترین برنج های ایرانی، برنج هاشمی به حساب می آید. این برنج یکی از قد بلندترین برنج ها در میان برنج های ایرانی است. برنج هاشمی در مقایسه با برنج طارم درجه یک عطر کمتری دارد ولی در برابر آن بیشتر قد می کشد. این برنج درجه یک همانند تمامی برنج ها بعد از پخت همچنان نرم باقی مانده و ماندگاری بیشتری دارد و همچون برخی از برنج های پر محصول بعد از سرد شدن، سفت و خشک نمی شود. برنج هاشمی در دهه 60 شمسی توسط کشاورز یوسف هاشمی زاده در یکی از روستاهای شهرستان خمام در 20 کیلومتری رشت کشف شد. این برنج به علت طعم و بوی خوب، و شکل ظاهر مجلسی آن قیمت بالاتری نسبت به سایرانواع برنج در بازار داخل دارد. 


خرید برنج هاشمی

خرید برنج درجه یک و تشخیص کیفیت آن کاری دشوار است، اگر بخواهید به صورت اینترنتی خرید کنید به سبب این که خرید اینترنتی امکان مشاهده و لمس برنج امکان پذیر نیست نمی توانید اندازه و عطر برنج را مشاهده کنید و از اصل بودن آن اطمینان حاصل کنید. بنابراین اگر قصد خرید به صورت آنلاین را دارید باید از سایت و فروشگاه های معتبر اقدام به خرید نمایید. کیفیت برنج هاشمی در فروشگاه اینترنتی اوناتس خالص است ما با تضمین کیفیت محصولات خود امکان خرید برنج ارزان اینترنتی را برای مشتریان خود فراهم کرده ایم. در صورتی که قصد خرید آنلاین برنج هاشمی را دارید می توانید به عنوان نمونه یک بسته را خریداری نمایید بعد از مطمئن شدن از کیفیت آن خرید اصلی خود را انجام دهید. برای خرید برنج هاشمی سال 1401 می توانید با کلیک بر روی نام محصول به صفحه فروش آن مراجعه کنید و به صورت آنلاین سفارش خود را به ثبت برسانید. اگر امکان ثبت سفارش به شکل آنلاین را ندارید می توانید با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید و سفارش خود را به صورت تلفنی ثبت نمایید.


قیمت برنج هاشمی

به سبب این که برنج هاشمی یکی از بهترین برنج ها محسوب می شود، در مقایسه با دیگر برنج ها قیمت بالاتری دارد. اگر می خواهید برنج هاشمی خریداری نمایید باید بدانید که  یکی از گران ترین برنج های ایرانی به حساب می آید. البته قیمت برنج هاشمی براساس کیفیت محصول تعیین می گردد. برای اطلاع از قیمت این برنج  در بسیاری از فروشگاه ها با قیمت های مختلفی روبه رو می شوید، چرا که این محصول با کیفیت های متفاوتی در بازار وجود دارد. همچنین فروشگاه اینترنتی اوناتس ، برنج هاشمی درجه یک را با کیفیت بسیار عالی و قیمت مناسب در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می دهد.

برای مشاهده قیمت برنج هاشمی سال 1401 ( قیمت برنج هاشمی درجه یک ،   برنج هاشمی درجه یک گیلان ۱۰ کیلویی و برنج هاشمی 5 کیلویی ) می توانید ابتدا با  ( عضویت در سایت ) و انتخاب محصول ازقسمت محصولات برنج فروشگاه اینترنتی اوناتس خریداری کنید.

تلفن تماس  : 


خرید برنج ارزان اینترنتی : 09127185245

اگر عمده فروش ، تامین کننده، تولید کننده یا صادر کننده هستید

همین حالا محصولات خود را در "عمده بازار" به صورت رایگان ثبت نام کنید.

ثبت نام