درباره ما

فروشگاه اینترنتی اوناتس

شروع فعالیت فروشگاه اینترنتی اوناتس به سال   1395 برمی گردد در ابتدای مسیر فعالیت خود را با فروش عمده آغاز نموده و سپس به آنلاین و اینترنتی شدن روی آورده است. همچنین تولید کننده پسته و زعفران در شهرستان محسوب می شوند که شروع فعالیت خود فقط  در زمینه تولید و فروش پسته و زعفران بوده  که در حال حاضر بیش از هزاران قلم از اقلام خوراکی اساسی  را در شهر تهران و همچنین شهرستان ها ارسال دارند. فروشگاه اینترنتی اوناتس با هدف این که مشتریان بتوانند از طریق فروشگاه اینترنتی اوناتس محصولات مورد نظر خود را مشاهده و سفارش و خریداری نمایند، همچنین به منظور رفاه و برخورداری از امکانات بیشتر و صرفه جویی در زمان و وقت مشتریان تاسیس شد.

فروشگاه اینترنتی اوناتس با سپاس از خرید و ارج نهادن به اعتماد شما، همواره در تلاش هستند رضایت شما مشتریان عزیز را جلب نمایند. امید است که توانسته باشند گامی هر چند کوچک در ارتقاء سطح سلامتی جامعه خود داشته باشند. از این رو مفتخرند در راستای حفظ کرامت مشتری و با توجه به حقوق کاربران عزیز و رعایت اصول بهداشتی اقدام به ارائه محصولات خود در بسته بندی های مناسب و با استاندارد روز دنیا  کنند. 

در گذشته اکثر معاملات بین مشتری و فروشنده به صورت حضوری انجام می گرفت؛ ولی با پیشرفت و گسترش تکنولوژی و همچنین با ورود اینترنت، شیوه های تازه ای برای کسب درآمد از اینترنت به وجود آمده است. در نتیجه فروشگاه  اینترنتی اوناتس از این قضیه مستثنی نیست و کار خود را به صورت آنلاین و اینترنتی شروع کرده است.

فروشگاه ما در زمینه فروش  خرده و عمده انواع خواروبار ، آجیل ، خشکبار، چای، برنج، حبوبات، زعفران، گیاهان دارویی، دمنوش، میوه خشک، شکلات فعالیت دارد. از آنجایی که ترافیک، مشغله زیاد و آلودگی هوا موجب شده هزینه های مادی و روانی فراوانی برای مشتریان داشته باشد؛ به همین سبب این روزها فروشگاه های اینترنتی بسیاری روی کار آمده اند. به همین دلیل فروشگاه اینترنتی اوناتس به عنوان یکی از فروشگاه های اینترنتی معتبر  با ارائه محصولات با کیفیت و تضمین محصولات خود با قیمت مناسب در خدمت شما عزیزان می باشد.

کاربران می توانند انواع آجیل و خشکبار شامل پسته، گردو، بادام، بادام زمینی، بادام هندی، فندق، انواع تخمه ها، آجیل مخلوط، انواع میوه های خشک و همچنین انواع گیاهان دارویی، زعفران، انواع حبوبات، انواع ادویه ها، دمنوش و برنج را با بهترین کیفیت را از فروشگاه اینترنتی اوناتس خریداری نمایند.


برای اطلاع از قیمت روز آجیل و خشکبار با ما تماس بگیرید


 تماس  با ما : 09127185245