خشکبار نمایش همه

خشکبار


خشکبار به میوه های خشک می گویند که یا به طور طبیعی یا به طور مصنوعی و با کمک دستگاه های صنعتی خشک شده اند.از مزیت های خشکبار ماندگاری طولانی آنها ، حجم کمتر و جابجای راحت تر می باشد. خواص خشکبار  به علت داشتن مواد مغذی خیلی زیاد است و تقریبا تمام این محصولات شامل فیبر و  کربو هیدرات ها می باشند. انواع محصولات خشکبار را به این دلیل خشک می کنند که دیرتر فاسد شوند و در طول سال بتوان آنها را مصرف کرد با وجود اینکه تمام خواص خشکبار هم  باقی بماند. انواع روش خشک کردن محصولات خشکبار بستگی به هر محصول متفاوت است ، بعضی از این محصولات مستقیم زیر آفتاب خورشید گذاشته و به اصطلاح معروف طبیعی خشک می شوند و بعضی از این محصولات توسط دستگاهای خشک کن و با کمک گازها و مایعات مکمل ، خشک می شوند.

لیست انواع خشکبار

انواع خشکبار به جز  پسته ، گردو ، بادام ، تخمه ، بادام هندی و فندق که در گروه آجیل می باشند، به شرح زیر است:

  • انواع کشمش
کشمش ها طی ترکیب فرآیند طبیعی و مصنوعی خشک می شوند و خود شامل انواع کشمش سبز، کشمش پیکامی و کشمش پلویی می باشند
  • انواع میوه خشک 
میوه خشک ها از خشک کردن میوه های تازه بدست می آیند ، مثل موز خشک ، پرتقال خشک ، هلو خشک ، آناناس خشک ، کیوی خشک و ...
  • انواع خرما
خرما ها تقریبا به طور طبیعی خشک می شوند و شامل انواع مختلف خرمای پیام ، خرمای زاهدی ، کبکابی ، مضافتی بم و ... می باشند.
  • انواع توت
انواع توت در دنیا بسیار زیاد است که توت تازه را به علت ماندگاری کم خشک می کنند و به صورت بسته بندی یا فله می فروشند. انواع توت توت سفید ، توت سیاه و ... می باشند.
  • انواع انجیر
انجیر ها را نیز مثل بقیه میوه ها برای ماندگاری بالا خشک می کنند ، در بازار انجیر ها از لحاظ رنگ به دو نوع سفید و سیاه تقسیم می شوند.
  • انواع چیپس میوه

  • آلو ها
آلوهای خشک از پرطرفدارترین انواع محصولات لیست خشکبار می باشند که مهترین آنها آلو بخارا، آلوچه ترش و آلو شوقان می باشد.
  • برگه ها
انواع برگه ها شامل انواع برگه هلو ، برگه زردآلو و قیسی می باشد که از خشک کردن هلوی تازه و زردآلوی تازه بدست می آیند.


خرید خشکبار

این روز ها خرید آنلاین از طریق فروشگاه های اینترنتی زیاد شده است و اگر به دنبال خرید خشکبار هستید، اوناتس بهترین و با کیفیت ترین محصولات خشکبار را به صورت آنلاین ارائه می کند و هدف ما رضایت مشتری ، تحویل به موقع و کیفیت محصول می باشد.  انواع خشکبار ما را در دسته بندی های مختلف با شرح خواص هر محصول می توانید به صورت آنلاین و در سایت فروشگاهی یا اپلیکیشن موبایل  ببینید .

خواص خشکبار

محصولات خشکبار دارای خواص سلامتی زیادی می باشند ، بیشتر آنها از فیبر تشکیل شده اند که برای تنظیم دستگاه گوارش و روده ها خیلی مفید است و به هضم غذا کمک فراوانی می کند. این محصولات نیز از مواد مغذی مثل مواد معدنی ، ویتامین ها ، آنتی اکسیدان ها ، پروتئین ها و چربی اشباع نشده سالم تشکیل شده اند که برای عملکرد بهتر قلب و عروق ، افزایش عملکرد مغز ، تنظیم قند خون ، کاهش فشار خون ، کاهش کلسترول و جلوگیری از بروز انواع سرطان ها خیلی مفید اند.اگر عمده فروش ، تامین کننده، تولید کننده یا صادر کننده هستید

همین حالا محصولات خود را در "عمده بازار" به صورت رایگان ثبت نام کنید.

ثبت نام