حبوبات و غلات نمایش همه

حبوبات و غلات


حبوبات و غلات

حبوبات و غلات به عنوان غذای اصلی انسان و خواروبار به حساب می آیند. انسان می تواند از طریق حبوبات و غلات نیازمندی های بدن را برطرف کند و سیستم ایمنی بدن را نیز تقویت کند. از آنجایی که حبوبات و غلات حاوی پروتئین های بسیاری هستند، بنابراین پروتئین های موجود در این مواد بهترین و بی ضررترین پروتئین های گیاهی هستند که ارزش غذایی بسیار فوق العاده ای دارند و انرژی قابل ملاحظه ای را ایجاد می کنند. ایران یکی از کشورهای تولید کننده حبوبات در جهان محسوب می شود و در نقاط متعدد آن انواع حبوبات مختلف کشت و تولید می شود. حبوبات ایرانی علاوه بر این که در بازار سراسر ایران پخش می شود و مورد استفاده همه قرار می گیرد، میزان صادرات نسبتا خوبی نیز دارد.


انواع حبوبات ایرانی

از آنجایی که کشور ما یکی از کشورهای تولید کننده حبوبات محسوب می شود در نتیجه در نقاط مختلف آن انواع حبوبات مختلفی نیز تولید می گردد. علاوه براین که حبوبات کشور ما در داخل کشور مورد استفاده بی شماری قرار می گیرد برای دیگر کشورهای خارجی نیز صادر می شود و آن کشورها نیز رضایت بسیار بالایی دارند. به دلیل این که حبوبات ایرانی دارای طعم و مزه بی نظیری است بنابراین مورد استقبال بیشتر مردم قرار می گیرد. بزرگترین مراکز تولید حبوبات در کشور به استان های اراک، کرمانشاه، لرستان، شیراز، خوزستان، اردبیل و آذربایجان شرقی اختصاص دارد.

لیست انواع حبوبات شامل نخود، لپه، عدس، ماش، لوبیا چیتی، لوبیا قرمز و... است.


انواع غلات

غلات در رده های بزرگ ترین منابع تامین کننده انرژی از مواد غذایی در دنیا محسوب می شود و پر استفاده ترین نوع آن ها به گندم، برنج و ذرت اختصاص دارد. با وجود مصرف بیش از اندازه، اثرات بهداشتی غلات کلا بحث برانگیز است. برخی غلات را ضروری ترین عناصر رژیم غذایی سالم می دانند و برخی بر این باورند که غلات ممکن است، مضر باشند. دانه غلات دانه های کوچک، سخت و دانه های خشک خوراکی هستند که روی گیاهان علف مانند به نام غلات رشد می کنند. آن ها غذای اصلی بسیاری از کشورها هستند و تا حدودی بیشتر از هر گروه مواد غذایی دیگر، انرژی غذایی سراسر دنیا را تامین می کنند. لیست غلات کامل شامل سویا فله، ذرت خشک، برنج، جو پرک، گندم پوست کنده و بلغور گندم است.


خرید حبوبات

کاربران می توانند برای خرید حبوبات با کیفیت بالا و قیمت مناسب و تنوعی بی نظیر به صورت اینترنتی و آنلاین از طریق فروشگاه اینترنتی اوناتس اقدام نمایند.


خرید غلات

برای خرید  انواع غلات شامل سویا فله، ذرت خشک، برنج، جو پرک، گندم پوست کنده و بلغور گندم درجه یک و مرغوب می توانید  با عضویت در فروشگاه اینترنتی اوناتس ( عضویت در سایت )  و سپس انتخاب کالا خرید کنید و یا با تیم پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید و سفارشات خود را به ثبت برسانید.


قیمت حبوبات

برای اطلاع از قیمت حبوبات عمده ( قیمت روز حبوبات عمده) و قیمت حبوبات فله می توانید به سادگی با مراجعه به سایت فروشگاه اینترنتی اوناتس آن ها را مشاهده نمایید. از آنجایی که قیمت ها در حال نوسان هستند و روز به روز افزایش می یابند، مشتریان عزیز می توانند انواع حبوبات مورد نیاز خود را با قیمت مناسب از فروشگاه ما خریداری نمایند. کاربران می توانند قیمت حبوبات سال 1401  را با دیگر فروشگاه ها مقایسه کنند و با اطمینان از کیفیت و قیمت محصولات ما با خاطری آسوده از فروشگاه اینترنتی اوناتس خرید نمایند.

تلفن تماس : 09127185245اگر عمده فروش ، تامین کننده، تولید کننده یا صادر کننده هستید

همین حالا محصولات خود را در "عمده بازار" به صورت رایگان ثبت نام کنید.

ثبت نام