آجیل نمایش همه

آجیل


خرید اینترنتی آجیل 

آجیل یکی از خوراکی های خوشمزه است که ترکیب آن براساس سلیقه افراد متفاوت و متنوع است. آجیل به علاوه طعم و مزه عالی آن دارای خواص و فواید بسیاری برای بدن می باشد. این خوراکی همراه همیشگی و پرخاصیت خانه های ایرانی، چهره های متفاوتی دارد و انتخاب های بسیاری را به شما می دهد. افراد با توجه به سلیقه و ذائقه خود از بین انواع ترکیبات مختلف مانند آجیل شور، آجیل شیرین، آجیل خام، آجیل چهار مغز، هفت مغز، مشکل گشا یکی را انتخاب می کنند. آجیل شور شامل تخمه کدو، تخمه ژاپنی، مغز بادام، مغز فندوق می باشد. 

آجیل به سبب دارا بودن ترکیبات فشرده ای از ویتامین ها، مواد معدنی و فلزات کمیاب بهترین و سالم ترین خوراکی ها محسوب می شود. بسیاری از آجیل ها به شکل دانه هستند و این روغن آن ها است که اغلب برای مصرف مورد استفاده قرار می گیرد. یک وعده از اغلب آجیل ها می تواند بیشترین نیاز روزانه شما را به مواد معدنی فراهم کند. با این وجود، تنها تعدادی از آن ها سرشار از ویتامین های محلول در چربی و فلزات کمیاب خاص هستند که به همین سبب مصرف بیش از حد آن ها می تواند موجب مسمومیت شود.

ما همواره عادت کرده ایم که آجیل را به صورت فله ای خریداری کنیم. شاید خیلی از افراد بر این باور باشند که تنها آجیل را باید به صورت فله ای خریداری کنند. در صورتی که آجیل را می توان  به شکل بسته بندی شده و دارای پروانه بهداشتی تهیه کرد. شما می توانید از فروشگاه های اینترنتی معتبر برای خرید اینترنتی آجیل اقدام نمایید. 

انواع آجیل

انواع آجیل در گروه های مختلفی دسته بندی می شوند که عبارتند از: آجیل شیرین، آجیل شور، آجیل مشکل گشا، آجیل چهار مغز ، آجیل خام و غیره.


آجیل شیرین

آجیل شیرین حاوی مغز گردو، توت خشک، کشمش، مغز بادام هندی، مغز پسته، مغز فندوق، مغز بادام می باشد. اگر چه آجیل شیرین نسبت به آجیل شور دارای محبوبیت کمتری می باشد، ولی حاوی خواص بسیاری است.


آجیل شور

این نوع آجیل شامل پسته، بادام هندی، مغز فندوق، تخمه ژاپنی و تخمه کدو می باشد. برخی بادام منقا را به این لیست اضافه می کنند. یکی از مرسوم ترین و محبوب ترین نوع آجیل ها به آجیل شور اختصاص دارد. 


آجیل چهار مغز

این نوع آجیل شامل مغز پسته، مغز بادام هندی، مغز بادام و فندق می باشد. این نوع آجیل می تواند شامل مغزهای مختلفی باشد.


آجیل مشکل‌گشا

برخی ها براین باور هستند که آجیل مشکل گشا، حتی در حجم کم، در کنار سفره هفت سین می تواند موجب خوش شانسی و برآورده شدن آرزوها شود. به همین سبب از ترکیب توت خشک، کشمش، نخود چی، مغز فندوق، مغز بادام، مغز پسته و نقل استفاده می کنند.


انواع آجیل در فروشگاه اینترنتی اوناتس

آجیل در فروشگاه اوناتس شامل پسته، گردو، بادام زمینی، بادام درختی، بادام هندی، فندق، انواع تخمه ها و آجیل مخلوط می باشد.

پسته شامل پسته احمد آقایی، پسته کله قوچی، پسته فندوقی، پسته اکبری و پسته تازه با پوست می باشد. انواع پسته شامل پسته شور، پسته خام، پسته ممتاز، مغز پسته خام، مغز پسته شور، خلال پسته، پسته دو پوست شده یا سبز، مغز پسته گندمی می باشد.

بادام شامل مغز بادام، مغز بادام نمکی، مغز بادام خام، بادام منقا، بادام منقا خام، بادام منقا شور، بادام سنگی، خلال بادام است.

گردو شامل گردو با پوست، گردو با پوست ایرانی، گردو با پوست خارجی، گردو پوست کاغذی، مغز گردو، مغز گردوی ممتاز، مغز گردوی خورشتی، مغز گردو دندانه خورشتی، مغز گردوی اعلا می باشد.

فندوق حاوی فندق با پوست، فندق با پوست شور، فندق با پوست خام، مغز فندق، مغز فندق شور، مغز فندق خام است.

بادام هندی حاوی بادام هندی خام، بادام هندی خام، بادام هندی ریز، بادام هندی درشت، بادام هندی بو داده است.

آجیل مخلوط مغز شامل آجیل مخلوط چهار مغز، آجیل مخلوط شیرین، آجیل مخلوط با تخمه، آجیل سفارشی،آجیل ممتاز و آجیل معمولی است.

بادام زمینی حاوی بادام زمینی با پوست، بادام زمینی با پوست شور، بادام زمینی با پوست خام، مغز بادام زمینی، مغز بادام زمینی شور، مغز بادام زمینی خام است.

تخمه ها شامل موارد زیر می باشد:

تخمه آفتابگردان شامل تخمه آفتابگردان شمشیری، تخمه آفتابگردان ریز، تخمه آفتابگردان دور سفید خام، تخمه آفتابگردان دور سفید شور است. 

مغز تخمه حاوی مغز تخمه کدو خام، مغز تخمه آفتابگردان خام، مغز تخمه هندوانه خام است.

تخمه کدو حاوی تخمه کدو گوشتی ایرانی، تخمه کدو ریز، تخمه کدو گوشتی دو آتیشه است.

تخمه جابانی حاوی تخمه جابانی لوکس، تخمه جابانی گلپر است.

تخمه هندوانه حاوی تخمه هندوانه کلاله نمکی و تخمه هندوانه کلاله گلپر است.

مشتریان می توانند برای خرید اینترنتی آجیل به سایت اوناتس مراجعه نمایند. همچنین برای مشاهده و اطلاع از قیمت انواع آجیل می توانند با تیم فروش اوناتس تماس بگیرند. 


انواع آجیل در بازار


  • پسته : شامل ارقام اصلی پسته تولید شده در ایران ( پسته اکبری ، پسته کله قوچی ، پسته احمد آقایی و پسته فندقی  ) و خرید مغز پسته لوکس و باکیفیت 
  • بادام : خرید انواع بادام  (بادام منقا ، بادام سنگی  ، بادام پوست کاغذی ) و مغز بادام های با کیفیت 
  • گردو : انواع گردو (گردوی  پوست کاغذی ، گردوی خارجی ، گردوی ایرانی ، گردوی تویسرکان و ..) و انواع مغز گردو ( مغز گردوی خورشتی ، مغز گردوی لوکس آجیلی)
  • بادام هندی: بهترین و با کیفیت ترین بادام هندی ها با انواع درشت ، ریز ، بو داده و خام
  • تخمه : انواع تخمه ( تخمه آفتابگردان ، تخمه کدو ، تخمه هندوانه و تخمه جابانی )
  • فندق : انواع فندق ایرانی و خارجی و همچنین انواع مغز فندق (مغز فندق خام و مغز فندق بو داده )
  • آجیل مخلوط : انواع آجیل مخلوط ، آجیل چهار مغز، آجیل هفت مغز ، آجیل مخلوط شیرین 


قیمت آجیل 

امروزه خرید اینترنتی آجیل به طور گسترده ای در حال رشد است ، برای همین تنوع محصولات هم زیادتر شده است . در فروشگاه اینترنتی اوناتس انواع آجیل وجود دارد که می توانید آنلاین خریداری نمایید. 

در خرید مجازی و آنلاین از سایت های اینترنتی مثل خرید فیزیکی از خشکبار فروشی ها انواع قیمت آجیل را می توانید ببینید ، که ممکن است شما را در خرید آجیل با مشکل روبرو کند. قیمت آجیل در فروشگاه اینترنتی اوناتس برای انواع آجیل با کیفیت در چند دسته سفارشی ، ممتاز و معمولی تقسیم شده است تا شما بتوانید متناسب با وضعیت اقتصادی تان نسبت به خرید مناسب ترین آجیل اقدام نمایید.


خرید آجیل

آجیل ها از مواد مغذی ارزشمندی تشکیل شده اند که مواد معدنی ، ویتامین ها ، فیبر و آنتی اکسیدان ها را شامل می شوند. در فروشگاه اینترنتی و خرید آنلاین اوناتس لیست انواع آجیل را می توانید مشاهده و سفارش نمایید. برای کسب هر چه بیشتر رضایت مشتری ، قیمت آجیل در اوناتس مناسب می باشد، پس با سفارش و خرید آجیل ، مواد مغذی بدن خود را تامین کنید.

این روزها خرید آجیل خیلی آسانتر از قبل است ، کافی است که اپلیکیشن موبایلی اوناتس را از کافه بازار نصب و یا به سایت اینترنتی اوناتس  مراجعه نمایید . سپس بهترین انواع آجیل را بررسی و اقدام به خرید نمایید. 

دیگر نیازی نیست به فروشگاه لوکس فروش آجیل و خشکبار در آن سوی شهر بروید ، چون همان کیفیت محصول را در خانه می توانید ببینید. 

اگر عمده فروش ، تامین کننده، تولید کننده یا صادر کننده هستید

همین حالا محصولات خود را در "عمده بازار" به صورت رایگان ثبت نام کنید.

ثبت نام