آجیل

آجیل ها از مواد مغذی ارزشمندی تشکیل شده اند که مواد معدنی ، ویتامین ها ، فیبر و آنتی اکسیدان ها را شامل می شوند. در فروشگاه اینترنتی و خرید آنلاین اوناتس لیست انواع آجیل را می توانید مشاهده و سفارش نمایید. برای کسب هر چه بیشتر رضایت مشتری ، قیمت آجیل در اوناتس مناسب می باشد، پس با سفارش و خرید آجیل ، مواد مغذی بدن خود را تامین کنید.

انواع آجیل

امروزه خرید اینترنتی آجیل به طور گسترده ای در حال رشد است ، برای همین تنوع محصولات هم زیادتر شده است . در فروشگاه اینترنتی اوناتس انواع آجیل وجود دارد که می توانید آنلاین خریداری نمایید. 

  • پسته : شامل ارقام اصلی پسته تولید شده در ایران ( پسته اکبری ، پسته کله قوچی ، پسته احمد آقایی و پسته فندقی  ) و خرید مغز پسته لوکس و باکیفیت 
  • بادام : خرید انواع بادام  (بادام منقا ، بادام سنگی  ، بادام پوست کاغذی ) و مغز بادام های با کیفیت 
  • گردو : انواع گردو (گردوی  پوست کاغذی ، گردوی خارجی ، گردوی ایرانی ، گردوی تویسرکان و ..) و انواع مغز گردو ( مغز گردوی خورشتی ، مغز گردوی لوکس آجیلی)
  • بادام هندی : بهترین و با کیفیت ترین بادام هندی ها با انواع درشت ، ریز ، بو داده و خام
  • تخمه : انواع تخمه ( تخمه آفتابگردان ، تخمه کدو ، تخمه هندوانه و تخمه جابانی )
  • فندق : انواع فندق ایرانی و خارجی و همچنین انواع مغز فندق (مغز فندق خام و مغز فندق بو داده )
  • آجیل مخلوط : انواع آجیل مخلوط ، آجیل چهار مغز ، آجیل هفت مغز ، آجیل مخلوط شیرین 


قیمت آجیل 

در خرید مجازی و آنلاین از سایت های اینترنتی مثل خرید فیزیکی از خشکبار فروشی ها انواع قیمت آجیل را می توانید ببینید ، که ممکن است شما را در خرید آجیل با مشکل روبرو کند. قیمت آجیل در فروشگاه اینترنتی اوناتس برای انواع آجیل با کیفیت در چند دسته سفارشی ، ممتاز و معمولی تقسیم شده است تا شما بتوانید متناسب با وضعیت اقتصادی تان نسبت به خرید مناسب ترین آجیل اقدام نمایید.

خرید آجیل

این روزها خرید آجیل خیلی آسانتر از قبل است ، کافی است که اپلیکیشن موبایلی اوناتس را از کافه بازار نصب و یا به سایت اینترنتی اوناتس  مراجعه نمایید . سپس بهترین انواع آجیل را بررسی و اقدام به خرید نمایید. 

دیگر نیازی نیست به فروشگاه لوکس فروش آجیل و خشکبار در آن سوی شهر بروید ، چون همان کیفیت محصول را در خانه می توانید ببینید. 

378,560 تومان
338,000  تومان
381,940 تومان
338,000  تومان
461,000  تومان
258,940 تومان
242,000  تومان