آجیل شیرین

تولیدکننده یا برند : اوناتس
موجودی : موجود

خواص آجیل شیرین از آجیل های تشکیل دهنده آن بوجود آمده است که هر کدام از آنها از مواد مغذی ، ویتامین ها ، مواد معدنی و فیبر تشکیل شده اند و تقریبا طیف وسیعی ازنیازهای سیستم بدن را پوشش می دهند.

264,000 تومان
308,880 تومان

آجیل شیرین چیست

آجیل شیرین از ترکیب چند نوع آجیل که معروف ترین آنها پسته ، مغز بادام ، مغز فندق ، بادام هندی ، کشمش و گردو می باشد، تشکیل شده است . خواص و فواید این آجیل به علت وجود چند آجیل با مواد مغذی بالا، برای سلامتی خیلی زیاد است که پیشنهاد می کنیم در طی سال آجیل شیرین را تهیه و مصرف نمایید.

خرید آجیل شیرین

آجیل شیرین از بهترین آجیل ها تشکیل شده است و برای سلامتی بیشتر بدن از استفاده کنید.

این محصول را با کیفیت ممتاز و قیمت باورنکردنی از فروشگاه اینترنتی اوناتس می توانید سفارش دهید ، تا در اسرع وقت درب منزل تحویل نمایید. 

خواص آجیل شیرین

خواص آجیل شیرین از آجیل های تشکیل دهنده آن بوجود آمده است که هر کدام از آنها از مواد مغذی ، ویتامین ها ، مواد معدنی و فیبر تشکیل شده اند و تقریبا طیف وسیعی از درمان بیماری ها و بهبود عملکرد اعضای حیاتی بدن را پوشش می دهند.  پسته موجود در آجیل شیرین خون ساز است و برای افزایش قوای جنسی مفید است. این آجیل در بهبود حافظه و عملکرد قلب و عروق نیز موثر است. بادم یکی از آجیل های تشکیل دهنده آجیل شیرین نیز خواص زیادی مخصوصا برای پوست دارد. این آجیل در تقویت استخوان ها ، درمان کم خونی ، بالا بردن قدرت حافظه ، جلوگیری از نقص های زایمانی و جلوگیری از سرطان ها کمک می کند. از خواص گردو نیز که یکی از مواد تشکیل دهنده آجیل شیرین هست، می توان به بهبود عملکرد مغزی، پیشگیری از انواع سرطان ها و پیشگیری از انواع بیماری های قلبی اشاره کرد. کشمش به افزایش باروری ، تقویت سلامت دهان و دندان ، درمان نفخ شکم، کنترل دیابت ، بهبود پوست و مو و کاهش فشار خون کمک می کند. 

نوشتن نظر

صنم محمدنژاد 1399/05/15 01:57

به نسبت جاهای دیگه که بیشتر کشمش میزان مقدار بادام هندی و مغز پسته خوبی داشت..تازه هم بود

محدثه رستمی 1399/05/13 00:17

ممنون از اوناتس خیلی عالی بود

نام ویژگی مقدار
کالاهای مرتبط