برنج غریب


برنج غریب

برنج غریب یکی از انواع برنج های ایرانی به شمار می رود. برنج غریب یکی از برنج های باکیفیت که در شمال کشت  و تولید می شود، و یکی از ارقام دانه متوسط برنج غریب که طول دانه خام 1/6 میلیمتر و عرض دانه خام 5/2 میلیمتر و طول دانه پخته شده آن 6/12 میلیمتر و نسبت دراز شدن دانه بعد از پخت 2/1 میلیمتر است. همچنین نسبت طول به عرض دانه خام 5/2 است. عطر دانه برنج غریب متوسط بوده و کارکرد محصول 4/4 تن در هکتار می باشد.

خرید اینترنتی برنج غریب

برنج یکی از اصلی ترین مواد غذایی به حساب می آید و و انواع متعددی را برای مصارف متنوعی تولید و پرورش داده می شوند. ایران یکی از کشورهای تولید کننده برنج محسوب می شود و در مصارف مختلف از برنج استفاده می کنند. یکی از مواد غذایی محبوب در ایران، برنج ایرانی محسوب می شود. بسیاری از غذاهای ایرانی با استفاده از ماده ی غذایی پر طرفدار، آماده می شوند. امروزه با وجود فروشگاه های اینترنتی با خرید اینترنتی برنج غریب می توان در بسیاری از هزینه ها صرفه جویی نمود. با مراجعه به فروشگاه اینترنتی اوناتس می توانید بهترین برنج ایرانی را به صورت آنلاین خریداری کنید و بسته ی مورد نیاز را در کوتاه ترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرید. با خرید اینترنتی برنج غریب از فروشگاه اینترنتی معتبر اوناتس می توان در زمان و هزینه های خود صرفه جویی نمایید.

قیمت برنج غریب

امروزه قیمت تمام محصولات در حال تغییر و بروزرسانی هستند. برای مشاهده و  اطلاع دقیق از قیمت برنج غریب می توانید به فروشگاه اینترنتی اوناتس مراجعه نمایید. فروشگاه مواد غذایی اوناتس یکی از فروشگاه های معتبری است که انواع برنج های ایرانی با کیفیت و مرغوب را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. شما می توانید برای خرید و مشاهده قیمت برنج غریب ( قیمت عمده برنج غریب، قیمت کیلویی برنج غریب، قیمت برنج غریب بسته ای) با تیم مشاوره و فروش ما تماس بگیرید.

تلفن تماس : 09127185245


برای دیدن قیمت انواع برنج ایرانی سال ۹۹ لینک های پایین مربوط به هرکدام را کلیک کنید:
اگر عمده فروش ، تامین کننده، تولید کننده یا صادر کننده هستید

همین حالا محصولات خود را در "عمده بازار" به صورت رایگان ثبت نام کنید.

ثبت نام