برنج راتون


برنج راتون

برنج راتون گیلان بیشترین نوع برنج که در کشت زارها تولید و کاشته می شود، نوع برنج راتون هاشمی از نظر کمیت بسیار مطلوب است و طرفداران بسیاری در بازار های داخلی و خارجی نیز دارد. برنج راتون یک نوع برنج با کیفیت محسوب می شود که اغلب گران تر از سایر برنج اولیه به فروش می رسد، چرا که از طعم مطلوبی بهره می برد. مدت تولید برنج راتون تا هنگام برداشت آن 4 ماه به طول می انجامد. مدت زمان تولید برنج راتون 35 روزه است، در نتیجه صرفه اقتصادی بسیار مناسبی برای کشاورزان دارد. برنج راتون محصولی کم رنج و از باقی مانده خوشه های برنج به دست می آید و حاوی مزایای بسیاری است. این کشت یکی از شیوه های بالا بردن محصول است که موجب ارتقا درآمد کشاورزان و استفاده بهینه از منابع می شود.

خرید اینترنتی برنج راتون

از آنجایی که هر شخصی نمی تواند به سهولت برنج راتون با کیفیت و یک دست را تشخیص دهد، بنابراین برای خرید برنج راتون به فروشگاه های معتبر مراجعه نمایید. محبوب بودن این برنج موجب شده فروشندگان سوء استفاده کنند و هر برنجی را به عنوان برنج راتون با قیمت بیشتری به مشتریان قالب کنند. برای خرید بهترین برنج های راتون می توانید به فروشگاه اینترنتی اوناتس مراجعه کنید و با یک بار خرید از کیفیت و مرغوبیت محصولات ما اطمینان کنید. فروشگاه اینترنتی اوناتس انواع برنج های ایرانی را با تضمین کیفیت و مرغوبیت در اختیار مشتریان قرار می دهد.

قیمت برنج راتون

قیمت برنج راتون براساس کیفیت آن تعیین می شود، قیمت برنج راتون هاشمی درجه یک با توجه به کیفیت آن در مقایسه با انواع برنج های ایرانی بالاتر است. برای مشاهده و اطلاع از قیمت برنج راتون ( قیمت برنج معطر راتون هاشمی، قیمت عمده برنج راتون، قیمت برنج راتون به صورت جزئی و بسته بندی شده) می توانید با مشاورین ما در فروشگاه اینترنتی اوناتس تماس بگیرید.

تلفن تماس : 09127185245


برای دیدن قیمت انواع برنج و خرید برنج از شمال به لینک های زیر مراجعه فرمایید:اگر عمده فروش ، تامین کننده، تولید کننده یا صادر کننده هستید

همین حالا محصولات خود را در "عمده بازار" به صورت رایگان ثبت نام کنید.

ثبت نام