برنج علی کاظمی


خرید اینترنتی برنج علی کاظمی

برنج علی کاظمی...شاید در ابتدا برایتان اسم این برنج عجیب باشد ..علی کاظمی نام کشاورزی است که این  برنج را کشف کرد

برنج علی کاظمی برنج خوشپختی است که قد کوتاهی دارد و مقدار عرض آن بیشتر از برنج هاشمی است و در اصطلاح تپل تر است  برنج علی کاظمی با آنکه قد بلندی ندارد بسیار پرمغز و خوش ری است این برنج کمیاب تقریبا تنها در استان گیلان کشت می شود و توانایی آن در برابر آفت های برنج زیاد است برنج علی کاظمی در گیلان و توسط کشاورزی باهوش به اسم علی کاظمی کشف شد و سپس به دیگر استان ها صادر شد


چگونگی کشف برنج علی کاظمی

در سال 1367 علی کاظمی کشاورز کوشا و باهوش روستای شکارگوراب فومن گیلان در میان کشتزار خود چهارخوشه برنج سبز متفاوت از دیگر خوشه ها پیدا کرد او این چهار خوشه را با ریسمان بست و نشانه گذاری کرد تا پس از رسیدن برنج ها بتواند آنها را پیدا کرده و تفاوتش را با سایربرنجها تشخیص دهد . زمان درو برنج ها او شلتوک آن چهار خوشه را جدا کرده  و در شیشه ای نگه داشت تا بهارسال بعد..( شلتوک دانه برنجی است که پوستش جدا نشده به زبان محلی به آن " جو" گفته می شود )

در بهار سال بعد به شلتوک ها آب زد تا تیغه و سپس جوانه بزنند او جوانه های برنج را نشا کرد و در همان سال از آن خوشه های بیشتری بدست آورد او درچند سال پی در پی این کار را ادامه داد تا اینکه به کاشت برنج خود به یک هکتار رسید.و بعد از آن آوازه این برنچ جدید به گوش دیگر کشاورزان رسید تا جایی که از شهرها و روستاهای اطراف مردم به روستای شکارگوراب برای دیدن این برنج سرازیر شدند و از آن پس نام این برنج به اسم این کشاورز باهوش و سخت کوش یعنی علی کاظمی ثبت شد.

طریقه پخت برنج علی کاظمی 

برای پخت برنج علی کاظمی بهتر است از قبل آن را 2 الی 4 ساعت درآب نمک گذاشته تا خیس بخورد البته این کار تنها در برنج کهنه کاربرد دارد اگر برنج تازه باشد نهایتا یکساعت خیس دهید تا هنگام پخت برنج شفته نشود. از خصوصیات برنج علی کاظمی این است که بعد از گرم کردن مجدد کیفیت اولیه خود را حفظ می کند.


خصوصیات برنج علی کاظمی

برنج علی کاظمی ظاهر یکدست و زیبایی ندارد و به همین جهت در نگاه اول مشتری پسند نیست و و آن را برنجی بی کیفیت تصور کرده و برای خرید دچار تردید می شود.

اما کافیست تنها یکبار برنج علی کاظمی را خریداری کنید تا از کیفیت مطلوب آن نسبت به قیمت پایینش مطلع شوید و آن را برای مصرف روزانه و شخصی خود انتخاب کنید برنج علی کاظمی شاید قیمتی کمتر از برنج هاشمی یا برنج دم سیاه داشته باشد اما دلیل ارزان بودنش تنها بخاطر ظاهرآن است اما از نظر کیفی هم تراز با دیگر برنجهاست .


قیمت برنج علی کاظمی در بازار

اگر برای خرید و قیمت برنج علی کاظمی درجه یک به بازار مراجعه کنید واصطلاحا وارد به کار نباشید با دیدن قیمت های متفاوت گیج می شوید برخی قیمتها بالا و برخی خیلی پایینتر خواهند بود این تفاوت قیمتها می تواند به دلایل مختلفی باشد که شما از آن بی خبرید

در اکثر موارد برنجی را که به این اسم میفروشند اصلا برنج علی کاظمی نیست !! در بهترین حالت تقلب موارد ضایعات برنج بنام قلوه یا دخلی را پولیش کرده و به نام علی کاظمی با برنج مخلوط می کنند و یا یک سری برنج خارجی که شکل ظاهری اش شبیه به برنج علی کاظمی است را با نام این برنج می فروشند و مسلما همچین فروشندگانی قیمتی پایینتر به شما پیشنهاد خواهند داد که با قیمت برنج علی کاظمی اصل متفاوت است.

البته اختلاف قیمتها در برنج های اصل کاظمی نیز وجود دارد که ممکن است بدلیل نوع بسته بندی، میزان بوجار و...باشدبه هر حال برنج علی کاظمی برنجی است که اگر نشناسید و یا از فروشنده معتبر خریداری نکنید اصلش را براحتی پیدا نخواهید کرد.


خرید آنلاین برنج علی کاظمی

فروشگاه مواد غذایی اوناتس، ایجاد خریدی رضایت بخش در فضای آنلاین و اینترنتی را رکن اصلی کار خود قرار داده است. ما مفتخریم که مشتری های خود را بصورت دائم حفظ کرده ایم و این تنها نشان دهنده رضایت مشتری از خرید های سابق خود می باشد تنها با یکبار خرید از فروشگاه اینترنتی اوناتس به کیفیت و درستی محصولاتش پی خواهید برد .فروشگاه مواد غذایی اوناتس همچنین با ایجاد تنوع در نوع برنج و قیمت برنج امکان انتخاب درست و آسان در خرید را به شما خواهد داد.

 ایجاد ساختار گارانتی و پس دادن مبلغ دریافتی در صورت نارضایتی مشتری وهمچنین پشتیبانی مشتری، از دیگر مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی اوناتس  محسوب می‌شود


انواع برنج در فروشگاه مواد غذایی اوناتس شامل 

برنج هاشمی ، برنج طارم ، برنج دمسیا ، برنج دودی ، برنج فجر،برنج صدری ، برنج نیم دانه ، برنج سرلاشه ، برنج خزر، برنج غریب ، برنج راتون


برای دریافت مشاوره رایگان جهت خرید برنج علی کاظمی و قیمت برنج علی کاظمی  1401 با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس : 09127185245

اگر عمده فروش ، تامین کننده، تولید کننده یا صادر کننده هستید

همین حالا محصولات خود را در "عمده بازار" به صورت رایگان ثبت نام کنید.

ثبت نام