برنج صدری


خرید اینترنتی برنج صدری

برنج صدری معمولا در استان گیلان کشت می‌شود و بهترین کشت در اراضی شهرستانهای شفت و فومن را بخود اختصاص داده است از خصوصیات برنج صدری پروتئین بالای آن است  بطوریکه اگر در کف دستهای خود آن را بمالید چرب بودنش را حس می کنید.

شکل ظاهری برنج صدری

برنج صدری استخوانی رنگ و دارای ظاهری کشیده و عرض کم است این برنج به دلیل کیفیت فوق العاده در پخت و طعم بینظیرش ، برنجی اعلا جهت استفاده در مجالس می باشد  اگر قصد خرید برنج درجه یک از شمال کشور برای مجالس مهم خود را دارید ما به شما خرید برنج صدری را پیشنهاد می کنیم. 

معروفترین مناطق کشت برنج صدری

مناطق شرق و مرکزی استان گیلان بهترین مناطق کشت برنج صدری هستند .قیمت برنج صدری  بالاتر از سایر برنج  هاست به این دلیل که شرایط کشت دشوارتری نسبت به سایر برنج ها دارد و هزینه های بالاتری را برای کشاورزها خواهد داشت.

خرید برنج صدری

با توجه به شکل ظاهری و شباهت برنج ها تشخیص برنج صدری برای یک فرد غیر حرفه ای دشوار می باشد. یا باید فروشنده بود و یا کشاورز ! تنها چیزی که می تواند به خریدار اطمینان دهد خرید برنج صدری از فروشگاه معتبر و دارای برند است و این را باید در نظر داشت هیچ شخص یا شرکت معتبری بخاطر سود بیشتر اعتبار خود را زیر سوال نخواهد برد.فروشگاه مواد غذایی اوناتس نیز از این قضیه مستثنی نیست هدف ما در فروشگاه اوناتس جلب رضایت مشتری برای خرید مجدد است پس با خیالی آسوده می توانید در زمینه خرید برنج صدری به فروشگاه اینترنتی اوناتس اعتماد کنید.

خرید عمده برنج صدری

برای خرید عمده برنج صدری و کلا هر برنج دیگری باید فاکتورها و شرایط مختلفی را در نظر گرفت و نمی توان قیمتی نهایی را به صورت قطعی در لحظه تعیین کرد. شرایطی مثل حجم برنج خریداری شده، فصل خرید برنج ، قیمت روز برنج صدری در بازار و...

ما در فروشگاه مواد غذایی اوناتس برای سهولت خرید مشتریان خود ، خرید اینترنتی برنج صدری ( خرید عمده برنج صدری ) را در کنار خرید جزئی آن در نظر گرفته ایم و تلاش میکنیم بتوانیم تجربه لذت بخشی از خرید برنج صدری به یاد مشتری بگذاریم.

همچنین فروشگاه اینترنتی اوناتس با تامین و فروش برنج مرغوب و ارگانیک برای سازمان ها در قالب الظامات روال اداری کشور مثل دادن فاکتور رسمی خرید، برای همیشه دغدغه ی خرید برنج  را برطرف خواهیم کرد.

خرید کیلویی برنج صدری 

خرید کیلویی برنج صدری در فروشگاه اوناتس به دو صورت ،برنج صدری 5 کیلویی و برنج صدری 10 کیلویی می باشد


انواع برنج در فروشگاه مواد غذایی اوناتس شامل: 

برنج هاشمی ، برنج طارم ، برنج دمسیا ، برنج دودی ، برنج فجر،برنج علی کاظمی ، برنج نیم دانه ، برنج سرلاشه ، برنج خزر، برنج غریب ، برنج راتون

برای دریافت مشاوره رایگان جهت خرید برنج صدری با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس : 09127185245

اگر عمده فروش ، تامین کننده، تولید کننده یا صادر کننده هستید

همین حالا محصولات خود را در "عمده بازار" به صورت رایگان ثبت نام کنید.

ثبت نام