برنج دم سیاه


 برنج دم سیاه گیلان

برنج دم سیاه گیلان یکی از برنج های ایرانی و با کیفیت عالی محسوب می شود و از نظر عطر و طعم و مدت زمان ماندگاری بعد از پخت، در مقایسه با برنج های علی کاظمی و برنج هاشمی مقام بالاتری را به خود اختصاص داده است. برنج دمسیاه گیلان به سبب مشکلات بسیاری که در زمان کشت آن وجود دارد و علاوه براین کم بازده و کم محصول بودن آن در هر هکتار امروزه نایاب شده است. برنج دم سیاه در مناطقی از جمله استان گیلان، آستانه اشرفیه، لاهیجان و شهرهایی که زمین آن ها از حاصلخیزی بیشتر بهره می برند کشت می گردد. 


خرید اینترنتی برنج دم سیاه گیلان

اگر می خواهید برنج ایرانی را خریداری کنید، برنج دم سیاه گیلان پیشنهاد می شود. برای خرید جزئی و تکی برنج دم سیاه گیلان یا خرید عمده برنج دم سیاه می توانید قبل از ثبت سفارش خود در فروشگاه اینترنتی اوناتس با تیم فروش و مشاورین تماس بگیرید و از کیفیت بسیار بالای محصولات ما اطمینان حاصل نمایید.


تفاوت برنج دم سیاه با برنج هاشمی

اگر بخواهید برنج دم سیاه گیلان را با برنج هاشمی مقایسه کنید، تفاوت این دو برنج با هم بسیار ناچیز است و از لحاظ ویژگی، این دو برنج همانند هم هستند. از تفاوت جزئی این دو برنج در این است که محصول دم سیاه در هر هکتار نسبت به برنج هاشمی بسیار کمتر است. برنج دم سیاه بسیار خوشمزه تر از برنج هاشمی است و از لحاظ قد کشیدن و استخوانی بودن هیچ برنجی در ایران از برنج دمسیاه مناسب تر نیست. با وجودی که برنج هاشمی کیفیت بالایی دارد و به عنوان برنج مجلسی در نظر می گیرند ولی باز برنج دم سیاه بهتر از برنج هاشمی می باشد. افرادی که به صورت مداوم از برنج دم سیاه استخوانی استفاده کرده اند، این برنج را به هیچ برنج دیگری ترجیح نمی دهند. از لحاظ عطر برنج دم سیاه گیلان بسیار قوی تر از برنج هاشمی و دیگر برنج های ایرانی است.


قیمت برنج دم سیاه

از آنجایی که قیمت تمام محصولات متغیر و در حال بروزرسانی هستند، برای مشاهده و اطلاع دقیق از قیمت برنج دم سیاه ( قیمت برنج دم سیاه گیلان، قیمت برنج دم سیاه مینودشت، قیمت برنج آستانه اشرفیه) به صورت جزئی و عمده می توانید با تیم فروش و مشاوره فروشگاه اینترنتی اوناتس تماس بگیرید.


انواع برنج در فروشگاه مواد غذایی اوناتس شامل: 

برنج هاشمی ، برنج طارم ، برنج صدری ، برنج دودی ، برنج فجر،برنج علی کاظمی ، برنج نیم دانه ، برنج سرلاشه ، برنج خزر، برنج غریب ، برنج راتون


برای دریافت مشاوره رایگان جهت خرید برنج دم سیاه گیلان با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس : 09127185245


اگر عمده فروش ، تامین کننده، تولید کننده یا صادر کننده هستید

همین حالا محصولات خود را در "عمده بازار" به صورت رایگان ثبت نام کنید.

ثبت نام