پسته اکبری شور دستچین

تولیدکننده یا برند : اوناتس
موجودی : موجود

اگر قصد خرید پسته نمکی و خوش طعم را دارید ، پیشنهاد ما خریدپسته اکبری شور دستچین شده است . این نوع پسته به خاطر درشت بودن و کیفیت بالای آن جزء پسته های لوکس و گران قیمت به شمار می رود.

285,000 تومان

خرید پسته اکبری شور

اگر قصد خرید پسته نمکی و خوش طعم را دارید ، پیشنهاد ما خریدپسته اکبری شور دستچین شده است . این نوع پسته به خاطر درشت بودن و کیفیت بالای آن جزء پسته های لوکس و گران قیمت به شمار می رود. پسته اکبری مانند سایر پسته ها از مواد معدنی و ویتامین های مختلفی تشکیل شده است. خواص و فواید پسته  ، برای سلامتی کودکان ، سالمندان ، زنان باردار ، جوانان و میانسالان موثر و پرفایده است.


در ایران پسته اکبری  در زمره پسته های تولید لوکس به شمار می روند و قیمت آن در بازار نسبت به سایر پسته ها بالاتر می باشد. اگر به دنبال پسته ای لوکس و کادویی هستید، این نوع پسته مناسب شما می باشد. 

فواید پسته اکبری 

پسته ها سرشار از مواد معدنی بخصوص آهن می باشند، لذا مصرف آنها برای کسانی که کم خونی دارند یا برای خانم ها مناسب می باشد. در پسته فیبر به میزان کافی موجود می باشد که باعث می شود کارکرد معده و روده بهتر شود. این پسته به علت وجود نمک برای کسانی که فشار خون بالا دارند، توصیه نمی شود. همچنین کسانی که دچار بیماری هستند قبل از مصرف پسته با پزشک مشورت کنند، تا عارضه ای برای آنها نداشته باشد.

نوشتن نظر

مهدی معصومی 1399/05/11 23:51

تازه و بسیار خوشمزه بود پیشنهاد میکنم

نام ویژگی مقدار
کالاهای مرتبط