مغز پسته سبز Green Pistachio Kernel

ناموجود
تعداد :
  • مغز پسته دو پوست شده یا مغز پسته سبز از جدا کردن پوست نازک و رویی مغز پسته تولید می شود . برای تهیه این مغز پسته باید از بهترین مغز پسته هایی که هنوز کامل نرسیده اند ، استفاده کرد.
ناموجود
متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. می‌توانید از طریق لیست بالای صفحه، از محصولات مشابه این کالا دیدن نمایید

مغز پسته سبز

خرید مغز پسته سبز

مغز پسته سبز و دو پوست شده از بهترین پسته ها و با بهترین روش تهیه و آماده شده است . این مغز پسته برای صادرات به کشورهای ثروتمند مناسب است . در فروشگاه اینترنتی اوناتس مغز پسته دو پوست شده یا سبز تازه را ثبت سفارش و خرید نمایید. مغز پسته دو پوست شده یا مغز پسته سبز از جدا کردن پوست نازک و رویی مغز پسته تولید می شود. برای تهیه این مغز پسته باید از بهترین مغز پسته هایی که هنوز کامل نرسیده اند ، استفاده کرد که این عامل باعث شده است قیمت این نوع مغز پسته در بین انواع مغز پسته دیگر بالاتر باشد. 

مغز پسته دو پوست

پسته سبز یا دو پوسته در در جاهای زیادی مورد استفاده قرار می گیرد که اصلی ترین آن رنگ سبز اش می باشد. پسته سبز در شرایط های آب هوایی خواص کیفیت های مختلفی دارد. یکی از ویژه گی  های این نوع پسته طع و مزه مثال زدنی آن می باشد. لازم به ذکر است بیش از 90%  این محصول صادراتی می باشد. البته این نوع پسته از قیمت بالایی نیز برخوردار است. 
اگر عمده فروش ، تامین کننده، تولید کننده یا صادر کننده هستید

همین حالا محصولات خود را در "عمده بازار" به صورت رایگان ثبت نام کنید.

ثبت نام