پسته احمد آقایی شور Salty Ahmad Aghaee Pistachio

قیمت: 239,700
انتخاب وزن:
تعداد :
  • پسته احمد آقایی بو داده شده همراه با نمک بیشتر برای کسانی که از آجیل و خشکبار بو داده شده لذت می برند، مناسب است. این نوع پسته از بهترین و مرغوب ترین های پسته احمد آقایی می باشد.
فروشنده: اوناتس
شماره تماس : 02188915135
عملکرد: 5 از ۵ 100% رضایت از کالا
تضمین کیفیت و اصالت
آماده ارسال
239,700
تومان
افزودن به سبد خرید
دریافت 5 امتیاز اوناتس با خرید این کالا
محصولات مرتبط

پسته احمد آقایی شور

پسته احمد آقایی شور

پسته احمد آقایی بو داده شده شور، بیشتر برای کسانی که از آجیل و خشکبار بو داده شده لذت می برند، مناسب است. این نوع پسته از بهترین و مرغوب ترین های پسته احمد آقایی تهیه شده است.

خرید پسته احمد آقایی شور

انواع پسته را مانند بیشتر محصولات خشکبار هم به صورت بو داده و هم خام مصرف می کنند، لذا در بازار و فروشگاه اینترنتی اوناتس هر دو نوع محصول موجود است که شما می توانید آن را خریداری و تهیه نمایید. پسته بو داده شده به علت اینکه با کمی نمک همراه است ، برای کسانی که فشار خون بالا دارند توصیه نمی شود و برای آنها مصرف نوع خام را ما توصیه می کنیم. 

انواع پسته کشور ایران

کشور ایران و مخصوصا استان کرمان مهد تولید بهترین و مرغوب ترین انواع پسته می باشد. پسته معمولا یکی از کلیدی ترین نوع در لیست محصولات آجیل و خشکبار  می باشد و هر ساله در عید نوروز و شب یلدا مردم ایران به سبک رسوم چندین هزار ساله ،  انواع آجیل و خشکبار را در کنار سایر میوه ها خریداری و در سفره عید و شب یلدای خود می گذارند.