پسته احمد آقایی شور

تولیدکننده : اوناتس
موجودی : موجود

پسته احمد آقایی بو داده شده همراه با نمک بیشتر برای کسانی که از آجیل و خشکبار بو داده شده لذت می برند، مناسب است. این نوع پسته از بهترین و مرغوب ترین های پسته احمد آقایی می باشد.

189,000 تومان
207,900 تومان
کیلوگرم

خرید پسته احمد آقایی شور

پسته احمد آقایی بو داده شده شور، بیشتر برای کسانی که از آجیل و خشکبار بو داده شده لذت می برند، مناسب است. این نوع پسته از بهترین و مرغوب ترین های پسته احمد آقایی تهیه شده است.

انواع پسته را مانند بیشتر محصولات خشکبار هم به صورت بو داده و هم خام مصرف می کنند، لذا در بازار و فروشگاه اینترنتی اوناتس هر دو نوع محصول موجود است که شما می توانید آن را خریداری و تهیه نمایید. پسته بو داده شده به علت اینکه با کمی نمک همراه است ، برای کسانی که فشار خون بالا دارند توصیه نمی شود و برای آنها مصرف نوع خام را ما توصیه می کنیم.

کشور ایران و مخصوصا استان کرمان مهد تولید بهترین و مرغوب ترین انواع پسته می باشد. پسته معمولا یکی از کلیدی ترین نوع در لیست محصولات آجیل و خشکبار  می باشد و هر ساله در عید نوروز و شب یلدا مردم ایران به سبک رسوم چندین هزار ساله ،  انواع آجیل و خشکبار را در کنار سایر میوه ها خریداری و در سفره عید و شب یلدای خود می گذارند.نوشتن نظر

نام ویژگی مقدار
کالاهای مرتبط