مغز پسته شور Salty Pistachio Kernel

قیمت: 496,000 تومان
انتخاب وزن:
تعداد :
  • مغز پسته شور ما از بهترین پسته های تولیدی در ایران می باشد. اگر به دنبال آجیل لوکس در لیست محصولات خشکبار هستید ، این محصول با خواص بسیار زیاد مناسب شماست.
فروشنده: اوناتس
تضمین کیفیت و اصالت
آماده ارسال
496,000
تومان
افزودن به سبد خرید
دریافت 5 امتیاز اوناتس با خرید این کالا

مغز پسته شور

مغز پسته شور 

مغز پسته شور ما از بهترین پسته های تولیدی در ایران می باشد. اگر به دنبال آجیل لوکس در لیست محصولات خشکبار هستید ، این محصول با خواص بسیار زیاد مناسب شماست. البته در خوردن مغز پسته باید احتیاط کرد ، به خاطر اینکه زمان کندن پوست پسته به علت نبود پوست ، از بین رفته است و ممکن است در خوردن پسته زیاده روی شود که نتیجه آن هم اضافه وزن می باشد.

مزایای پسته 

تحقیقات نشان داده است که خواص پسته برای سلامتی خیلی زیاد است  و اگر بخواهیم به چند مورد آن اشاره کنیم، خاصیت آنتی اکسیدانی آن می باشد که از بروز انواع سرطان ها جلوگیری می کند. خاصیت خون سازی پسته به خاطر ماده معدنی آهن می باشد که برای افراد کم خون مناسب می باشد. وجود کلسیم و مواد معدنی دیگر نیز به بهبود عملکرد قلب کمک می کند و از خواص دیگر پسته می توان به وجود فیبر در پسته اشاره کرد که باعث تنظیم دستگاه گوارش و بهبود یبوست می شود.


مغز پسته شور و آجیل شور برای کسانی که دچار فشار خون بالا هستند ، مناسب نیست و اگر هم مصرف می کنند با احتیاط و مقدار کم مصرف شود.

اگر عمده فروش ، تامین کننده، تولید کننده یا صادر کننده هستید

همین حالا محصولات خود را در "عمده بازار" به صورت رایگان ثبت نام کنید.

ثبت نام