مغز گردوی اعلا

تولیدکننده : اوناتس
موجودی : موجود

مغز گردو از مواد مغذی زیادی تشکیل شده است و خواص و فواید زیادی برای سلامتی بدن انسان دارد. فروشگاه اینترنتی اوناتس این افتخار را دارد که عرضه کننده بهترین و با کیفیت ترین مغز گردوی اعلا می باشد.

280,000 تومان
305,200 تومان

خرید مغز گردوی اعلا

مغز گردو از مواد مغذی زیادی تشکیل شده است و خواص و فواید زیادی برای سلامتی بدن انسان دارد.  استفاده از مغز گردو باعث می شود که بدن سالم تر بماند . مغز گردو کالری زیادی دارد . گردو خواص آنتی اکسیدان ، ضد سرطان و ضد آلزایمری دارد. میزان آنتی اکسیدان در مغز گردو نسبت به سایر تنقلات بیشتر می باشد، لذا مصرف آن در طول سال توصیه می شود.

مغز گردو دارای انواع ویتامین هایی مثل B1 ، B6 و B5 به مقدار زیاد می باشد. مواد معدنی منگنز و مس نیز در گردو به وفور موجود می باشد. شاید جالب باشد که گردو شبیه مغز است و مواد مغذی مغز نیز در گردو بسیار زیاد است. مثلا اسید چرب امگا 3 که غذای مغز نامیده می شود در گردو به میزان کافی موجود است ، لذا مصرف گردو باعث تقویت هوش و ذهن می شود و از مبتلا شدن به آلزایمر جلوگیری می کند.

مغز گردو باعث کاهش کلسترول بد خون یا LDL و افزایش کلسترول خوب خون یا HDL می شود ، لذا با مصرف گردو  ،فشار خون تنظیم می شود. گردو همچنین دارای خواص معدنی زیادی می باشد که باعث خون سازی ،انبساط و محکم شدن رگ های خونی می شود که در نتیجه باعث جلوگیری از بروز خطرات قلبی عروقی می شود.


نوشتن نظر

صنم محمدنژاد 1399/05/15 01:51

عالی بود سفید و خوش طعم..و مهمتر از همه ایرانی..یکم قیمتش بالاست اما می ارزید

محدثه رستمی 1399/05/13 00:36

این نوع از مغز گردو رو ازتون نخریدم هنوز قیمتش یه مقدار بالاست ...تو فروش ویژه اگر بزارید اینم امتحان کنیم

نام ویژگی مقدار
کالاهای مرتبط