مغز گردو خورشتی

تولیدکننده : اوناتس
موجودی : موجود

مغز گردوی خورشتی ما تمام کیفیت مغز گردوی سفید را دارد و از مرغوب ترین گردو های تولید داخل گرفته شده است. این مغز گردو مناسب انواع خورشت ها مثل خورشت فسنجان می باشد.

198,000 تومان
کیلوگرم

خرید مغز گردو خورشتی

مغز گردوی خورشتی تمام کیفیت مغز گردوی سفید را دارد و از مرغوب ترین گردو های تولید داخل گرفته شده است.مورد استفاده  این مغز گردو برای تهیه انواع خورشت ها مثل خورشت فسنجان می باشد، لذا این مغز گردو به مغز گردوی فسنجانی نیز معروف است.  قیمت مغز گردو خورشتی به علت رنگ تیره ترش پایین تر از مغز گردوی سفید می باشد. خواص مغز گردو در سلامتی و بهبود انواع بیماری ها بسیار زیاد است ، طوری که در میان انواع آجیل ، گردو از بیشترین آنتی اکسیدان برخوردار است . خرید مغز گردو خورشتی در فروشگاه اینترنتی اوناتس این مزیت را دارد که کیفیت بالایی دارد و ارسال آن سریع می باشد. 

خواص مغز گردو

خواص گردو برای سلامتی زیاد است که اگر بخواهیم خلاصه وار به چند تای آنها اشاره کنیم، وجود امگا 3 به میزان زیاد در گردو ، خواص آنتی اکسیدان گردو، وجود مواد معدنی از قبیل کلسیم ، آهن و .. ، وجود انواع ویتامین ها و فیبر موجود درگردو است که هر کدام برای سلامتی قسمتی از بدن کارایی دارند.


نوشتن نظر

صنم محمدنژاد 1399/05/15 01:25

فوق العاده خوشمزه و مرغوب..ممنون اوناتس

محدثه رستمی 1399/05/13 18:34

از خریدی که داشتم واقعا راضی بودم گردوهایی با رنگ نه خیلی سفید اما بسیار مرغوب بود و تو خورشت روغن زیادی پس داد .. واقعا گردو حرف اول رو در خورشت فسنجان میزنه ممنونم از شما

علی علوی 1399/05/12 15:24

رنگش کمی تیره هست ولی طعمش عالی و تازه بود

نام ویژگی مقدار
کالاهای مرتبط