حبوبات


حبوبات

حبوبات از گیاهان پروتئینی به شمار می رود که حاوی مقدار بسیاری پروتئین، پتاسیم، کلسیم، منیزیم، کربوهیدرات و مواد معدنی همچون آهن و ویتامین ها به ویژه ویتامین های گروه B هستند. حبوبات مواد غذایی کم چرب هستند و دارای خواص بسیاری می باشند که برای بدن بسیار موثر است. حبوبات به میوه یا بذر گیاهان محدود می شوند که در انواع غذاها استفاده می گردند. حبوبات مهم ترین منبع پروتئین گیاهی به حساب می آید که در تامین نیاز بدن به انواع اسیدهای آمینه، مواد معدنی نقش کلیدی ایفا می کنند. 

در برخی از افراد گیاه خواری که پروتئین حیوانی استفاده نمی کنند، مهم ترین تامین کننده پروتئین هستند. کالری این مواد غذایی خام و پخته با یکدیگر متفاوت هستند.  این گروه از مواد غذایی، سهم بسزایی در بازارهای داخلی و خارجی به خود اختصاص داده اند. حبوبات از لحاظ برخی از اسیدهای آمینه کمبود دارد و پروتئین آن کامل نیست. بنابراین حبوبات را اغلب با مواد غذایی دیگر همانند غلات و مواد غذایی چرب مصرف می کنند تا کمبود اسیدهای آمینه آن جبران شود. همچنین لزومی ندارد همه ی این مواد غذایی متنوع را به صورت یک جا و در یک غذا مصرف کرد.


لیست انواع حبوبات ایرانی

ایران یکی از کشورهای تولید کننده حبوبات و غلات در دنیا به حساب می آید و در نقاط متعدد انواع حبوبات را کشت و تولید می کنند.  حبوبات ایرانی  در سراسر بازار ایران پخش می شود و مورد استفاده همه قرار می گیرد، همچنین به دیگر کشورها نیز صادر می شود. معمولا مردم ترجیح می دهند از حبوبات ایرانی بیشتر مورد استفاده قرار دهند چرا که با طعم و مزه و کیفیت آن آشنایی کافی دارند. حبوبات  ایرانی از محصولات مرغوب و خواروبار محسوب می شود که انواع بسیار مختلف و متنوعی دارد و بیشترین میزان مصرف و خرید فروش را به خود اختصاص داده اند. صادرات انواع حبوبات به کشور خارجی بسیار بالا  بوده و علاوه بر تولید بالای این کالا در کشور، صادرات آن نیز به کشورهای مختلف بسیار زیاد می باشد.

انواع حبوبات ایرانی شامل انواع لوبیا؛ لوبیا قرمز، لوبیا سفید، لوبیا چیتی، لوبیا چشم بلبلی، عدس، ماش، لپه، نخود می باشد.


خرید حبوبات

خرید حبوبات از فروشگاه های اینترنتی ، خریدی بدون واسطه را برای مشتریان فراهم می کند. تهیه حبوبات ایرانی به صورت عمده و جزئی از فروشگاه های اینترنتی مزیتی همانند خرید مستقیم از کشاورز را دارا می باشد، که منجر به خرید حبوبات ارزان می گردد. در واقع فروش حبوبات اینترنتی و آنلاین این روزها کار فعالان این حوزه را بسیار ساده کرده است. مقایسه ای ساده از نرخ حبوبات در عرضه اینترنتی، افراد را به تفاوت قیمت ها در فروشگاه های اینترنتی آشکار می کند. برای خرید حبوبات با کیفیت و مرغوب می توانید از فروشگاه اینترنتی اوناتس به صورت آنلاین اقدام نمایید و از حبوبات ایرانی اعلا بهره ببرید.


قیمت حبوبات

انواع حبوبات ایرانی در فروشگاه اینترنتی اوناتس به صورت مستقیم در اختیار مشتریان قرار می گیرد. قیمت حبوبات و فروش این محصول در سایت اوناتس با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت مشخص شده و می توان آن را از فروشگاه اینترنتی اوناتس با صرف کمترین هزینه خریداری کرد. فروشگاه ما انواع حبوبات ایرانی را به صورت عمده و جزئی عرضه می کند و فروش به صورت اینترنتی انجام می گیرد. فروش اینترنتی حبوبات ایرانی موجب شده تا محصولات به شکل مستقیم و بدون واسطه به مشتریان ارائه شود. مشتریان می توانند برای اطلاع  از قیمت حبوبات فله ای، قیمت روز حبوبات عمده و قیمت حبوبات سال 1401 به قسمت فروش محصولات فروشگاه اینترنتی اوناتس مراجعه نمایند.


همچنین می توانیدبا عضویت در سایت و سپس انتخاب  محصول مورد نظر خود، آن را از اوناتس خریداری کنید.و یا با شماره زیر تماس بگیرید.

تلفن تماس : 09127185245

اگر عمده فروش ، تامین کننده، تولید کننده یا صادر کننده هستید

همین حالا محصولات خود را در "عمده بازار" به صورت رایگان ثبت نام کنید.

ثبت نام