غلات نمایش همه

غلات


غلات

غلات یکی از بزرگترین منبع انرژی غذایی در جهان محسوب می شود. با مصرف حبوبات و غلات کامل فیبر، ویتامین ها، مواد معدنی، پروتئین سالم گیاهی و انواع مواد شیمیایی گیاهی که برای سلامتی موثر است دریافت می کنید. غلات کامل تمام قسمت های یک دانه را دارا می باشد، در صورتی که غلات تصفیه شده سبوس و جوانه از هم سوا می شوند. اگر می خواهید محصولی را خریداری نمایید که در آن غلات کامل استفاده روی بسته به دنبال این کلمه ( غلات کامل/ سبوس دار) بگردید. علاوه براین به لیست مواد اضافه شده در محصول ( خواروبار) توجه کنید تا مطمئن شوید غلات کامل یکی از سه ماده ی اولیه اصلی می باشد. سه نوع غلات رایج مصرفی در بین مردم وجود دارد: گندم، برنج و ذرت است. با وجود این که مصرف غلات در بین مردم بسیار زیاد است ولی هنوز تاثیرات آن روی سلامتی افراد مشخص نشده است.

انواع غلات

امروزه، متداول ترین غلات تولید شده و مصرفی شامل ذرت، گندم و برنج می باشد. اما غلات دیگر به میزان کمتری مورد استفاده قرار می گیرند که شامل سویا، جو پرک، ذرت خشک، گندم پوست کنده، بلغور گندم و چند نوع دیگر است.


مناسب ترين آب و هوا براي رشد غلات چه آب و هوايي مي باشد؟

عوامل متعدد آب و هوایی در رشد غلات تاثیر گذار است. در نتیجه هر نوع از غلات در هر ناحیه، براساس شرایط آب و هوایی در نظر گرفته می شود. گندم و جو به سبب کوچک بودن بوته آن ها، به غلات کوچک معروف اند، برای رشد این غلات نیاز به بارندگی سالانه بین 300 الی 1300 میلی متر دارند و به شکل دیم هم کشت می شوند. برنج نیاز به حرارت و بارندگی کافی دارد. اغلب برنج در مناطقی که سالانه نزدیک به 1000 میلی متر یا بیشتر بارندگی دارند کشت می شود. ذرت نیز یک گیاه گرمسیری محسوب می شود و در نواحی گرمسیری کشت می شود.


خرید غلات

از آنجایی که خرید آنلاین غلات یکی از شیوه های ساده برای تامین محصولات روزمره است، استقبال مردم برای خرید غلات از فروشگاه های اینترنتی بیشتر شده است. احتمالا نبود وقت و نیاز خانواده ها به غلات موجب شده تا این افراد به خرید اینترنتی غلات روی بیاورند. به همین دلیل، باید در زمان خرید غلات از فروشگاه های آنلاین به نکاتی توجه نمود.


که در این جا به مهم ترین این نکات اشاره می کنیم:

  • نمایش انواع برندها در خرید غلات
  • برندهای محبوب در خرید غلات
  • توجه به ویژگی های غلات
  • محدوده ماندگاری
  • ذکر وزن روی بسته بندی آن
  • تناسب عرضه غلات با موارد مصرف آن
  • توجه در نوع بسته بندی در خرید آن
  • ارسال سریع در خرید غلات 
  • درج قیمت در خرید غلات


قیمت غلات

قیمت غلات به طور نوسان در حال تغییر می باشد، جهت مشاهده و اطلاع از قیمت دقیق می توانید به فروشگاه اینترنتی اوناتس مراجعه کنید و کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید، همچنین شما می توانید برای انتخاب و اطلاع از برندهای مختلف موجود در این فروشگاه از قسمت خواروبار غلات را کلیک نمایید. فروشگاه اینترنتی اوناتس تمام قیمت های محصولات را درج کرده است، مشتریان به سادگی می توانند با ورود به سایت فرشگاه ما  مشخصات تمام محصولات ما را مشاهده نمایند. مشتریان می توانند قیمت روز غلات را با دیگر فروشگاه ها مقایسه کنند، سپس اقدام به ثبت سفارش و خرید نمایند. برای مشاهده قیمت روز غلات در فروشگاه اینترنتی اوناتس ( قیمت عمده غلات ، قیمت غلات سال 1401 و قیمت غلات فله ای ) می توانید در سایت اوناتس عضو شوید و محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید و یا با مدیر فروش تماس حاصل نمایید.

تلفن تماس : 09127185245


اگر عمده فروش ، تامین کننده، تولید کننده یا صادر کننده هستید

همین حالا محصولات خود را در "عمده بازار" به صورت رایگان ثبت نام کنید.

ثبت نام