گردو عمده


خرید گردو درجه یک | مرکز خرید گردو در تهران اوناتس


گردو یکی از میوه ای بسیار مفید محسوب می شود. این آجیل به سبب چربی مفیدی که دارد، همیشه مورد استفاده همگان قرار گرفته و از آن نیز در انواع شیرینی و غذاها مورد استفاده قرار می گیرد. از خوشمزه ترین راه ها برای اضافه کردن مواد مغذی، طعم و تردی به غذا، اضافه کردن گردو به آن است. این آجیل پرطرفدار در ماه های شهریور و مهر برداشت می شود و در تمام فصول می توان آن را تهیه کرد و منبع بسیار خوبی از اسیدهای چرب امگا 3 است. گردو در گروه میوه های سنگی و تک دانه ای قرار دارد که از درختی به همین اسم به وجود می آید. گردو از خواص مفید و بی نظیری برای سلامتی بدن بهره می برد. در واقع هم پوست گردو و هم مغز گردو حاوی استفاده های بسیاری هستند. به صورت کلی آن چه موجب محبوبیت گردو شده است، رازی است که در این آجیل لذیذ در دل خود نهفته است. مغز گردو راز اصلی و سر به مهر این آجیل است. مغز گردو یک نوع خشکبار مغذی است که با جدا کردن آن از پوست سخت آن قابل استفاده می باشد. با شکستن گردو پوست کاغذی متوجه خواهید شد که مغز گردو بسیار شبیه به مغز انسان است. این دلیل از یک طرف و خواص بی شمار آن در بهبود عملکرد مغز موجب شده از مغز گردو به عنوان غذای مغز نام ببرند.


خرید اینترنتی گردو عمده

گردو انواع مختلفی دارد و هر یک از آن ها حاوی مزایای بسیاری هستند. گردو در شهرهای مختلفی کشت و تولید می شود که مهم ترین آن گردو تویسرکان است. گردو را می توانید در بازار به شکل با پوست و بدون پوست خریداری نمایید. برای  خرید اینترنتی گردو عمده و ارزان را می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی اوناتس ( مرکز خرید گردو در تهران ) اقدام کنید که علاوه بر گردو انواع خشکبار و آجیل به مشتریان عرضه می شود. برای خرید اینترنتی گردو عمده  تویسرکان به سادگی می توانید از طریق فروشگاه اوناتس (مرکز خرید گردو در تهران )اقدام کنید. این گردو دارای کیفیت بسیار خوبی بوده و بخش عمده ای از آن به دیگر کشورها صادر می شود.

قیمت عمده گردو | قیمت عمده مغز گردو

فروشگاه اینترنتی اوناتس ( مرکز خرید گردو در تهران ) انواع گردو ایرانی عمده، گردو خارجی عمده را به صورت بسته بندی شده و عمده ( مغز گردو، گردو پوست کاغذی) به مشتریان عزیز ارائه می دهد.  خریداران می توانند از طریق فروشگاه اوناتس اقدام به خرید گردو بسته بندی شده و فله ای نمایند.

گردو انواع مختلفی با درجه بندی متفاوتی دارد، که قیمت گردو عمده به دلایل گوناگونی بستگی دارد. ولی به طور کلی می توان گفت که قیمت گردو صادراتی اعلا (قیمت مغز گردو فسنجانی ) از دیگر گردوها بسیار گران تر است.

قیمت گردو عمده با پوست ( قیمت گردو با پوست سبز 1401 ) ارزان تر از مغز گردو است، همچنین خرید گردو با پوست کمی ریسک است چرا که ممکن است کیفیت همه گردوها یکسان نباشد. قیمت گردو با پوست چوبی ( قیمت گردو با پوست سبز 1401 ) نسبت به قیمت مغز گردو ارزان تر و نسبت به قیمت گردو با پوست سبز گران تر است.

جهت اطلاع از قیمت گردو عمده ( قیمت گردو با پوست 1401)می توانید با تیم فروش اوناتس تماس بگیرید.

تلفن تماس : 09127185245


فروش انواع گردو عمده در اوناتس


فروش انواع مغز گردو  


فروش انواع گردو


مقاله های زیر را نیز مطالعه نمایید:

خواص شگفت انگیز گردو | 13 مزیت سلامتی گردو که باید بدانید!
انواع گردو | بهترین نوع گردو در ایران
راهنمای خرید گردو

اگر عمده فروش ، تامین کننده، تولید کننده یا صادر کننده هستید

همین حالا محصولات خود را در "عمده بازار" به صورت رایگان ثبت نام کنید.

ثبت نام