زعفران عمده


زعفران عمده

زعفران یکی از ادویه های مهم و محبوب محسوب می شود. زعفران انواع مختلفی دارد و هر کدام از آن ها خاصیت های خود را دارند. در زمان خرید این ادویه باید شناخت کافی داشته باشید تا بتوانید درجه کیفیت های متعدد را با هم مقایسه کنید. زعفران در غذاها به عنوان طعم دهنده و رنگ دهنده بسیار عالی به کار برده می شود و مصارف درمانی هم دارد. زعفران گیاهی است با ارتفاع تقریبا 30 سانتیمتر که حاوی برگ های دراز و سبز مانند است. ساقه زیر زمینی آن از دو پیاز ساخته می شود.


خرید زعفران عمده

اگر می خواهید زعفران را به صورت عمده خریداری کنید، باید از شرکت های معتبر زعفران مورد نیاز خود را تهیه کنید. این گیاه بعد از تولید توسط کشاورزان به بازار عرضه می گردد. شرکت های بزرگ و کوچک پس از خرید زعفران اقدام به انجام عملیاتی همچون جدا کردن سفیدی زعفران، سوا کردن زعفران مرغوب از زعفران ریز و نرمه، الک کردن و در نهایت بسته بندی آن را انجام می دهند. یکی از روش های مطمئن برای خرید عمده زعفران و خرید زعفران درجه یک، خرید از کشاورزان است، چرا که واسطه ها و تقلب در این روش حذف می شود. فروشگاه اینترنتی اوناتس یکی از شرکت های تولید کننده زعفران محسوب می شود، کاربران می توانند با اطمینان خاطر از کیفیت و اصل بودن محصول اقدام به خرید نمایند. فروشگاه اوناتس تمام محصولات خود را به صورت اینترنتی و بدون واسطه در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.


در خرید عمده زعفران چه فاکتورهایی مهم هستند؟

  • کیفیت و مرغوب بودن زعفران و نوع آن بر روی قیمت محصول بسیار تاثیر گذار می باشد.
  • بسته بندی های متنوع قیمت های متفاوتی نیز دارند.
  • متغیر بودن قیمت دلار تاثیر بسیاری در قیمت زعفران دارد.
  • مجوز بهداشت و سلامت محصول نیز در قیمت زعفران نقش به سزایی دارد.
  • میزان و اندازه سفارش در تعیین قیمت تاثیر گذار است. 


قیمت روز زعفران در تهران

امروزه قیمت ها در حال تغییر و بروزرسانی هستند و به شکل روزانه ارائه می شوند. جهت مشاهده و  اطلاع از قیمت زعفران ( قیمت زعفران گرمی، قیمت زعفران مثقالی، قیمت زعفران در سال 1401، قیمت عمده زعفران) و قیمت کلی زعفران می توانید با با تیم مشاوره و فروش فروشگاه مواد غذایی اوناتس تماس بگیرید و از آن ها راهنمایی دریافت نمایید.

فروشگاه اینترنتی اوناتس یکی از معتبرترین فروشگاه های اینترنتی در تهران محسوب می شود که تمام محصولات خود را در تمام نقاط کشور در اختیار مشتریان قرار می دهد. کاربران می توانند برای خرید زعفران کیلویی و خرید زعفران عمده درجه یک با مناسب ترین قیمت را با فروشگاه اوناتس تجربه کنند.

تلفن تماس : 09127185245


فروش انواع دیگر از زعفران ها در فروشگاه اوناتس

اگر عمده فروش ، تامین کننده، تولید کننده یا صادر کننده هستید

همین حالا محصولات خود را در "عمده بازار" به صورت رایگان ثبت نام کنید.

ثبت نام