زعفران دو مثقالی استوانه ای

تولیدکننده یا برند : اوناتس
موجودی : ناموجود

زعفران دو مثقالی استوانه ای ما یکی از مرغوب ترین محصولات ما می باشد وهمچنین می توانید آنرا به عنوان کادو برای عزیزانتان پست کنید.

زعفران در گروه ادویه جات محسوب می شود و یکی از گرانترین آنها نیز است. زعفران به علت داشتن خواص زیاد به همراه آنتی اکسیدان ها نیز شناخته شده است. زعفران دو مثقالی استوانه ای ما یکی از مرغوب ترین محصولات ما می باشد وهمچنین می توانید آنرا به عنوان کادو برای عزیزانتان پست کنید.

بسته های استوانه ای ما علاوه بر زعفران دو مثقالی استوانه ای شامل زعفران یک مثقالی استوانه ای نیز می باشد.

به علت قیمت بالای زعفران ، معمولا زعفران در بسته های چند گرم و مثقال در آشپزخانه ها مصرف میشود. هر مثقال زعفران حاوی 4 گرم می باشد.

زعفران کاربردهای زیادی دارد . در خانواده ایرانی بیشترین مصرف زعفران در آشپزخانه و استفاده در انواع غذاها می باشد. مثلا استفاده از زرشک و زعفران در چلو مرغ باعث فوق العاده شدن طعم این غذا می شود.

شناخت کیفیت زعفران برای افراد معمولی کمی مشکل است و کیفیت زعفران را در آزمایشگاه های مخصوص می سنجند ، لذا در خرید زعفران در بازار دقت کافی به عمل آورید.

اوناتس بهترین زعفران را از بهترین تولید کنندگان خراسانی تهیه می کند و افتخار دارد که بهترین کیفیت محصول شایسته مشتریان می باشد.

برای اینکه از خواص زعفران بیشتر آشنا شوید به مقاله با عنوان "آنچه درباره زعفران و خواص دارویی آن باید بدانیم" مراجعه نمایید. همچنین اگر می خواهید مشخصات کامل این گیاه را بشناسید به صفحه ویکی پدیای زعفران مراجعه نمایید .


نوشتن نظر

صنم محمدنژاد 1399/05/15 01:28

به سفارش دوستان خرید کردم و راضی بودم هم از لحاظ طعم و هم رنگ

علی علوی 1399/05/12 14:33

خیلی عالی، رنگ و عطرش عالی بود مخصوصا با بسته بندی شیک و تمیز برای هدیه، من هشت تا بسته دیگه سفارش دادم

مریم حسینی 1399/05/10 00:30

سلام من تهران هستم از زمان خرید زعفران و ثبت در سایت چقدر زمان میبره تا به دستمون برسه؟ ممنون

نام ویژگی مقدار
کالاهای مرتبط