زعفران نیم مثقالی استوانه ای

تولیدکننده یا برند : اوناتس
موجودی : ناموجود

زعفران نیم مثقالی استوانه ای ما یکی از مرغوب ترین محصولات ما می باشد وهمچنین می توانید آنرا به عنوان کادو برای عزیزانتان پست کنید.

زعفران در گروه ادویه جات محسوب می شود و یکی از گرانترین آنها نیز است. زعفران به علت داشتن خواص زیاد به همراه آنتی اکسیدان ها نیز شناخته شده است. زعفران نیم مثقالی استوانه ای ما یکی از مرغوب ترین محصولات ما می باشد وهمچنین می توانید آنرا به عنوان کادو برای عزیزانتان پست کنید.

بسته های استوانه ای ما علاوه بر زعفران نیم مثقالی استوانه ای شامل زعفران یک مثقالی استوانه ای نیز می باشد.

به علت قیمت بالای زعفران ، معمولا زعفران در بسته های چند گرم و مثقال در آشپزخانه ها مصرف میشود. هر مثقال زعفران حاوی 4 گرم می باشد.

زعفران کاربردهای زیادی دارد . در خانواده ایرانی بیشترین مصرف زعفران در آشپزخانه و استفاده در انواع غذاها می باشد. مثلا استفاده از زرشک و زعفران در چلو مرغ باعث فوق العاده شدن طعم این غذا می شود.

شناخت کیفیت زعفران برای افراد معمولی کمی مشکل است و کیفیت زعفران را در آزمایشگاه های مخصوص می سنجند ، لذا در خرید زعفران در بازار دقت کافی به عمل آورید.

اوناتس بهترین زعفران را از بهترین تولید کنندگان خراسانی تهیه می کند و افتخار دارد که بهترین کیفیت محصول شایسته مشتریان می باشد.

برای اینکه از خواص زعفران بیشتر آشنا شوید به مقاله با عنوان "آنچه درباره زعفران و خواص دارویی آن باید بدانیم" مراجعه نمایید. همچنین اگر می خواهید مشخصات کامل این گیاه را بشناسید به صفحه ویکی پدیای زعفران مراجعه نمایید .


نوشتن نظر

مرجان هاشمی 1399/05/21 00:10

کیفیت خوبی داره اما عالی و درجه یک نیست.

صنم محمدنژاد 1399/05/15 01:18

در کنار کیفیت خوب بسته بندی مناسبی هم داره

علی علوی 1399/05/12 16:10

عالی بود و بسیار خوش رنگ ..متشکرم

مریم حسینی 1399/05/10 00:32

سلام. من ازسایت شما زعفران خریدم می خواستم ازتون تشکر کنم. زعفران اوناتس هم طعم و رنگ خوبی داره و هم خیلی سریع و راحت به دستم رسید. بدون شک اوناتس جز بهترین فروشنده های زعفران است.

نام ویژگی مقدار
کالاهای مرتبط