زعفران یک مثقالی استوانه ای

تولیدکننده یا برند : اوناتس
موجودی : موجود

زعفران یک مثقالی استوانه ای ما یکی از مرغوب ترین محصولات ما می باشد وهمچنین می توانید آنرا به عنوان کادو برای عزیزانتان پست کنید.

81,000 تومان
88,290 تومان
بسته
زعفران در گروه ادویه جات محسوب می شود و یکی از گرانترین آنها نیز است. زعفران به علت داشتن خواص زیاد به همراه آنتی اکسیدان ها نیز شناخته شده است. زعفران یک مثقالی استوانه ای ما یکی از مرغوب ترین محصولات ما می باشد وهمچنین می توانید آنرا به عنوان کادو برای عزیزانتان پست کنید.

بسته های استوانه ای ما علاوه زعفران یک مثقالی استوانه ای شامل زعفران دو مثقالی استوانه ای نیز می باشد.

به علت قیمت بالای زعفران ، معمولا زعفران در بسته های چند گرم و مثقال در آشپزخانه ها مصرف میشود. هر مثقال زعفران حاوی 4 گرم می باشد.

زعفران کاربردهای زیادی دارد . در خانواده ایرانی بیشترین مصرف زعفران در آشپزخانه و استفاده در انواع غذاها می باشد. مثلا استفاده از زرشک و زعفران در چلو مرغ باعث فوق العاده شدن طعم این غذا می شود.

شناخت کیفیت زعفران برای افراد معمولی کمی مشکل است و کیفیت زعفران را در آزمایشگاه های مخصوص می سنجند ، لذا در خرید زعفران در بازار دقت کافی به عمل آورید.

اوناتس بهترین زعفران را از بهترین تولید کنندگان خراسانی تهیه می کند و افتخار دارد که بهترین کیفیت محصول شایسته مشتریان می باشد.

برای اینکه از خواص زعفران بیشتر آشنا شوید به مقاله با عنوان "آنچه درباره زعفران و خواص دارویی آن باید بدانیم" مراجعه نمایید. همچنین اگر می خواهید مشخصات کامل این گیاه را بشناسید به صفحه ویکی پدیای زعفران مراجعه نمایید .


نوشتن نظر

مرجان هاشمی 1399/05/21 00:12

کیفیت رنگ و طعم خوبی داشت و همچنین بسته بندی مناسب

صنم محمدنژاد 1399/05/15 01:22

چون از کیفیتش راضی بودم اینبار 3 تا خریدم ..خوب بود

محدثه رستمی 1399/05/13 18:05

از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه و همراه با عطرو رنگ عالی

نام ویژگی مقدار
کالاهای مرتبط