تخمه کدو گوشتی

تولیدکننده یا برند : اوناتس
موجودی : موجود

تخمه کدو گوشتی غنی از مواد مغذی و کالری است و به ویژه چربی (بخصوص اسید لینولئیک و اسید اولئیک) ، پروتئین ، فیبر رژیم غذایی و ریز مغذی های بالایی دارد .

92,000 تومان

خرید تخمه کدو گوشتی

تخمه کدو گوشتی غنی از مواد مغذی و کالری است و به ویژه چربی (بخصوص اسید لینولئیک و اسید اولئیک) ، پروتئین ، فیبر رژیم غذایی و ریز مغذی های  بالایی دارد . در فروشگاه اینترنتی اوناتس انواع تخمه ها به خصوص تخمه کدو گوشتی را می توان به راحتی ثبت سفارش نمود. این محصول مغذی را می توان به صورت آجیل و مستقیم صرف نمود و یا اینکه از مغز آن در تهیه غذاها ، کیک ها یا شیرینی ها استفاده


مواد مغذی تخمه کدو گوشتی

 تخمه کدو گوشتی خشک ، 2٪ آب ، 49٪ چربی ، 15٪ کربوهیدرات و 30٪ پروتئین دارد. در یک وعده مرجع 100 گرم ، دانه ها دارای کالری متراکم (574 کیلو کالری) و منبع غنی (20٪ ارزش روزانه ، DV یا بالاتر) پروتئین ، فیبر غذایی ، نیاسین ، آهن ، روی ، منگنز ، منیزیم  و فسفر هستند . دانه ها یک منبع متوسط (10-19٪ DV) از ریبوفلاوین ، فولات ، اسید پانتوتنیک ، سدیم و پتاسیم هستند. اسیدهای چرب عمده در دانه کدو تنبل اسید لینولئیک و اسید اولئیک هستند و اسید پالمیتیک و اسید استئاریک در مقادیر کمتری دارند. 


خواص و فواید تخمه کدو گوشتی

به علت وجود مواد ریز مغذی در تخمه کدو گوشتی، این محصول از خواص سلامتی زیادی برخوردار است . مصرف تخمه کدو خاصیت ضد سرطانی به خصوص سرطان پروستات دارد. به کاهش وزن و هضم غذا کمک می کند و ویتامین E موجود در روغن کدو سیستم ایمنی را بالا می برد. زینک موجود در تخم کدو به سلامت زنان در دوران بارداری کمک می کند و همچنین به خاطر وجود آنتی اکسیدان اسکوالین از پوست در برابر اشعه فرابنفش محافظت می کند.

نوشتن نظر

نام ویژگی مقدار
کالاهای مرتبط