پسته عمده


خرید پسته عمده

خرید پسته نیاز به دقت و توجه کافی دارد. آشنایی با انواع پسته می تواند در تشخیص پسته های درجه یک با دیگر پسته ها به شما کمک بسیاری کند. قیمت پسته نیز می تواند ارتباط تنگاتنگی با نوع پسته و کیفیت آن داشته باشد. بنابراین اگر تفاوت پسته ها را متوجه شوید و از قیمت پسته ها مطلع باشید، به سادگی می توانید خرید پسته با کیفیت را انجام دهید.

در بین شیوه های مختلف خرید پسته، خرید اینترنتی پسته روز به روز در حال افزایش است. برای خرید پسته عمده با تحقیق و بررسی و اعتماد به سایت های معتبر می توانید پسته درجه یک را به شکل اینترنتی خریداری نمایید. در این صورت افراد به جای این که وقت خود را صرف رسیدن به فروشگاه های خشکبار معتبر برای خرید پسته درجه یک کنند، خرید اینترنتی پسته را جایگزین خرید حضوری نمایند.

فروشگاه اینترنتی اوناتس یکی از فروشگاه های معتبری است که تمام محصولات خشکبار خود را به صورت اینترنتی به فروش می رساند. در خرید اینترنتی پسته در فروشگاه اوناتس نگران کیفیت و نوع پسته نباشید، تنها می توانید انواع محصولات پسته و قیمت و وزن آن ها را با دیگر فروشگاه ها مقایسه کنید و در نهایت خرید خود را ثبت نمایید. بهترین زمان برای خرید پسته عمده بلافاصله بعد از فصل برداشت این محصول است. در این فصل به دلیل فراونی انواع محصول بهترین موقعیت برای خرید پسته عمده می باشد.

انواع پسته درجه یک

از آنجایی که ایران یکی از بزرگ ترین کشورهای صادر کننده پسته محسوب می شود، تنوع پسته در این کشور نیز بسیار زیاد می باشد. پسته های درجه یک انواع مختلف و متنوعی دارند، نام گذاری پسته ها نیز براساس نوع منطقه و رویش آن ها بستگی دارد.

انواع پسته عمده در فروشگاه اینترنتی اوناتس شامل پسته فندقی ، پسته احمد آقایی ، پسته کله قوچی ،  پسته اکبری و سایر پسته ها می باشد. برای خرید انوع  پسته  به صورت عمده می توانید پسته را به شکل خام، شور و ممتاز تهیه نمایید.

قیمت پسته عمده

پسته، یکی از برترین و با کیفیت ترین انواع محصولات خشکبار در ایران  کشت و تولید می شود. هر سال در زمان فصل برداشت این محصول خریداران برای خرید پسته به استان های مورد نظر مراجعه می کنند تا برای خرید عمده پسته خام اقدام کنند. برای مشاهده و اطلاع از قیمت عمده پسته در تهران ، قیمت عمده پسته سال 1401 می توانید با تیم فروش فروشگاه اوناتس تماس بگیرد و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. خرید عمده پسته در مقایسه با خرید جزئی به صورت کیلویی و بسته ای ارزان تر می باشد. .


اگر عمده فروش ، تامین کننده، تولید کننده یا صادر کننده هستید

همین حالا محصولات خود را در "عمده بازار" به صورت رایگان ثبت نام کنید.

ثبت نام