پسته احمد آقایی عمده peste ajili

قیمت: 190,000 تومان
واحد کالا: کیلوگرم
500 تا 1999 کیلوگرم
198,000 تومان
2000 تا 4999 کیلوگرم
195,000 تومان
>= 5000 کیلوگرم
190,000 تومان
مقدار :
  • پسته احمد آقایی آجیلی امساله و خوشمزه به صورت عمده به فروش می رسد
فروشنده: اوناتس
عملکرد: 1 از ۵ 20% رضایت از کالا
تضمین کیفیت و اصالت
آماده ارسال
190,000
تومان
دریافت 5 امتیاز اوناتس با خرید این کالا
محصولات مرتبط

محصولات مرتبط نمایش همه

پسته احمد آقایی عمده

پسته احمد آقایی عمده

پسته احمد آقایی یکی از انواع پسته ایران محسوب می شود و همانند پسته اکبری کشیده می باشد و از نظر اندازه نسبت به پسته اکبری کوچک تر است و رنگ آن در مقایسه با دیگر پسته ها روشن تر و ارغوانی رنگ است. همچنین پوست پسته احمد آقایی سخت و رنگ آن روشن تر و سفید تر از دیگر پسته های ایران است. پسته احمد آقایی به سبب مرغوبیت بالا در پیوند زنی و بازدهی زیاد، درصد تولید آن در ایران بسیار بالا می باشد. پسته احمد آقایی را در استان کرمان و در شهرستان رفسنجان شناسایی و انتخاب شد، پسته احمد آقایی مرغوب، پسته ای می باشد که در آب و هوای مطلوب خود رشد می کند و شهرستان رفسنجان به سبب آب و هوا و خاک مناسب رشد پسته، با کیفیت ترین پسته احمد آقایی را به خود اختصاص داده است.

خرید پسته احمد آقایی عمده

پسته احمد آقایی، یکی از خوشمزه ترین پسته ها در بین تمام پسته ها به حساب می آید و از دلایل اساسی خرید و فروش زیاد این نوع پسته در بازار می باشد. این نوع پسته نه تنها در ایران دارای محبوبیت  بسیاری است بلکه دارای شهرت جهانی است و در تمام نقاط جهان شناخته شده است. از همین کاربران می توانند برای خرید اینترنتی پسته احمد آقایی از طریق فروشگاه اینترنتی اوناتس به صورت آنلاین و سریع ترین روش برای ثبت و سفارش اقدام نمایند. فروشگاه اینترنتی اوناتس یکی از شرکت های تولید کننده پسته محسوب می شود و می تواند بهترین نوع پسته را بدون واسطه در اختیار مشتریان قرار دهد.

انواع پسته احمد آقایی

انواع پسته احمد آقایی در فروشگاه اینترنتی اوناتس شامل موارد زیر می باشد.

قیمت روز پسته احمد آقایی

قیمت پسته احمد آقایی در بازار براساس درجه کیفیت  و نوع آن تعیین می شود. شاید امروزه اصلی ترین دلایل برای خرید پسته در نظر گرفتن قیمت آن باشد. یکی از اصلی ترین راه های خرید اینترنتی پسته احمد آقایی به شکل عمده  با قیمت مناسب تر و ارزان تر ارتباط با فروشگاه های آنلاین معتبر فروش پسته می باشد. این فروشگاه به سبب خرید مستقیم پسته از کشاورز و فراوری و ارائه آن به بازار بسیار مناسب می باشد. از آنجایی که بسیاری از خریداران امکان دسترسی به این  شهرها  را ندارند، بهترین راه ارتباطی خرید آنلاین از این مراکز می باشد. با استفاده از این روش به سادگی می توانید قبل از خرید پسته احمد آقایی اطلاعات مفیدی از قیمت و کیفیت پسته کسب کنید سپس اقدام به خرید پسته مورد نیاز خود نمایید. جهت مشاهده و اطلاع از قیمت پسته احمد آقایی خام، قیمت پسته احمد آقایی شور، قیمت پسته احمد آقایی سال 1400 و قیمت عمده پسته احمد آقایی می توانید با تیم فروش و پشتیبانی فروشگاه اوناتس تماس بگیرید.

تلفن تماس : 09127185245

اگر عمده فروش ، تامین کننده، تولید کننده یا صادر کننده هستید

همین حالا محصولات خود را در "عمده بازار" به صورت رایگان ثبت نام کنید.

ثبت نام