پسته فندقی عمده

تولیدکننده : اوناتس
موجودی : موجود

خرید اینترنتی پسته فندقی عمده کرمان با کیفیت و طعمی بینظیر و انس 24 الی 26 در فروشگاه مواد غذایی اوناتس. این پسته در گونه خود درشت محسوب می شود و بیشتر برای صادرات کاربرد دارد. ارسال به سراسر ایران

1000 - 499 کیلوگرم
140,000 تومان
500 - 1999 کیلوگرم
137,000 تومان
>= 2000 کیلوگرم
135,000 تومان
135,000 تومان
کیلوگرم

خرید اینترنتی پسته فندقی عمده

پسته فندقی از محصولات اصلی استان کرمان است که بیشتر در شهرستانهای رفسنجان و سیرجان کاشت می شود دلیل نام گذاری آن به پسته فندقی،شکل کروی و کوچک آن می باشد. پسته فندقی با پسته کله قوچی هم خانواده است و به علت داشتن انس بالا از قیمت ارزانتری نسبت به پسته های دیگر برخوردار است .پسته فندقی کرمان دارای شهرت جهانی می باشد و دلیل طعم بینظیر و متفاوتش بخاطر موقعیت جغرافیایی استان کرمان، میزان فاصله و ارتفاعش از سطح دریاست .

پسته فندقی اگرچه از لحاظ ظاهر دارای شکلی کوچکتراز بقیه پسته ها دارد اما به اندازه پسته کله قوچی یا پسته احمد آقایی دارای ارزش صادراتی بسیار بالایی  می باشد بیشترین حجم صادرات پسته ایران متعلق به این پسته می‌باشد

 همچنین پسته فندقی برای آجیل بسیار مناسب و اقتصادی است زیرا تعداد آن در یک کیلوگرم بیشتر از پسته های دیگر می باشد و از لحاظ قیمت نیز مقرون به صرفه تر از بقیه پسته هاست. رنگ پوست پسته فندقی کرم روشن می باشد و به علت خوش طعم بودنش از خلال آن در تهیه انواع شیرینی استفاده می شود.


ویژگی های ظاهری پسته فندقی

  • شکل ظاهری کروی و کوچک
  • رنگ مغز پسته فندوقی اغلب سبز رنگ و هنگام رسیدن به رنگ قرمز تبدیل می شود.
  • رنگ پوست پسته فندقی کرم روشن است.
  • پسته فندقی خشک دارای عرضی حدودا ۱۱ میلی‌متر است.
  • دارای قطری برابر با ۱۱.۶ میلی‌متر.


انواع پسته فندقی در فروشگاه اینترنتی اوناتس

پسته فندقی در فروشگاه مواد غذایی اوناتس شامل  پسته فندقی خام  و پسته فندقی شور موجود می باشد .


قیمت عمده پسته فندقی 

پسته فندقی بیشترین صادرات را در کشور دارد و جز مهمترین ارقام پسته تولیدی ایران می باشد و بدلیل انس بالا و به صرفه بودن بالاترین تقاضا را نیز در بین خریداران پسته به خود اختصاص داده است که باعث شده کشاورزان به سمت تولید آن گرایش بیشتری نشان دهند. اما به دلیل نوسانات خیلی زیاد در دو سال اخیر قیمت عمده پسته فندقی مسئله ای است که باید روزانه خریداران آن به فروشندگان مراجعه کنند.

فروشگاه مواد غذایی اوناتس دارای مجموعه  انواع خواروبار، پسته و مغز پسته به صورت مستقیم و بدون واسطه می باشد.
سعی مجموعه اوناتس بر این است ، تا حداکثر ممکن واسطه ها را حذف  نموده و انواع پسته با کیفیت را به دست مصرف کنندگان خود برساند.
پسته فندقی عمده را از اوناتس با قیمت مناسب می توانید بخرید ، همچنین یک کیلو نمونه برای مشاهده کیفیت قابل ارسال است . این پسته مستقیم از کشاورز خریداری شده است ، لذا قیمت آن متناسب با کیفیت آن به نسبت بازار ارزانتر تمام می شود.

خرید پسته ارزان از فروشگاه آنلاین اوناتس

جهت خرید پسته فندقی عمده  ابتدا در سایت عضو شده و محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید و یا با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.

فروش عمده انواع پسته های زیر در اوناتس :


تلفن تماس : 09127185245


نوشتن نظر

نام ویژگی مقدار
انس 24-26
کالاهای مرتبط