برنج هاشمی 5 کیلویی درجه یک گیلان

تولیدکننده : اوناتس
موجودی : موجود

برنج هاشمی درجه یک و ممتاز شمال یکدست و بوجاری‌شده محصولی از شالیزارهای گیلان دارای طعم عالی و عطر متوسط مناسب برای پخت در مجالس با رِی زیاد ضمانت کیفیت + بازگشت وجه

170,000 تومان
بسته

خرید برنج هاشمی 5 کیلویی

فروشگاه اینترنتی اوناتس برای خرید اینترنتی برنج هاشمی به صورت کلی و جزئی که از کیفیت بالا و مرغوب ترین برنج ها به حساب می آید، این محصول را آماده و در اختیار مشتریان قرار می دهد. برنج هاشمی درجه یک گیلان حاوی کیفیت پخت بی نظیر و طعم و عطر عالی می باشد. از مزایای برنج پخته شده هاشمی، این است که ساعت ها بعد از پخت خوش خوراک و نرم باقی می ماند. یکی از مواد غذایی اصلی و درجه یک بسیاری از شهرها برنج هاشمی گیلان می باشد و از بهترین و مرغوب ترین برنج های ایرانی محسوب می شود.

 از آنجایی که برنج هاشمی درجه یک دارای ساقه بلندی می باشد، بنابراین این برنج را نمی توان در هر مکانی کشت و تولید کرد. زمین کشت این برنج باید از لحاظ مواد غذایی در حد مناسبی باشد. وگرنه در صورتی که شالیزارها این قابلیت را نداشته باشند تغذیه مناسبی را برای برنج داشته باشند، این برنج خم و ساقه های آن روی زمین قرار می گیرند. یا به اصطلاح ساقه برنج، خوابیده یا افتاده است. یکی از مشکلات و دغده های کشاورزان برنج کار است که به شدت از افتادن این اتفاق ترس دارند. 

قیمت برنج هاشمی

از آنجایی که برنج هاشمی از برنج های مرغوب و با کیفیت به حساب می آید، نسبت به دیگر برنج های ایرانی قیمت بالاتری دارد. فروشگاه اینترنتی اوناتس برنج هاشمی را به صورت عمده و جزئی در اختیار مشتریان قرار می دهد. برنج هاشمی درجه یک در بسته های 10 کیلویی و بسته های 5 کیلویی در این فروشگاه به فروش می رسد. مشتریانی که قصد خرید برنج هاشمی را به صورت عمده دارند برای اطلاع از قیمت عمده برنج هاشمی درجه یک می توانند با کارشناسان فروش ما تماس بگیرند تا راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.


انواع بسته های5 کیلویی برنج اوناتس 


فروش برنج هاشمی در فروشگاه مواد غذایی اوناتس به دو صورت برنج هاشمی 10 کیلویی  و برنج هاشمی 5 کیلویی می باشد.

تلفن تماس : 09127185245


نوشتن نظر

نام ویژگی مقدار
کالاهای مرتبط