مویز بدون هسته

تولیدکننده : اوناتس
موجودی : موجود

مویز از خشک شدن انگور سیاه بدست می آید . مویز ها دارای مواد مغذی زیادی مثل مواد معدنی، ویتامین ها، فیبر و آنتی اکسیدان ها می باشند، لذا خواص و فواید زیادی برای سلامتی بدن دارند.

89,500 تومان
95,765 تومان
کیلوگرم
مویز از خشک شدن انگور سیاه بدست می آید . مویز ها دارای مواد مغذی زیادی مثل مواد معدنی، ویتامین ها، فیبر و آنتی اکسیدان ها می باشند، لذا خواص و فواید زیادی برای سلامتی بدن دارند.

خرید مویز بدون هسته

اگر قصد خرید مویز بدون هسته دارید ، کافی است خرید آنلاین خود را از فروشگاه اینترنتی اوناتس انجام دهید تا در اسرع وقت محصول شما در درب منزل تحویل شود. در اوناتس انواع مویز با کیفیت را می توان از لیست منوها انتخاب و اقدام به سفارش گیری کرد.

خواص مویز

مویز برای سلامتی قلب و رگ های خونی بسیار مفید است ، زیرا باعث انبساط رگ های خونی می شود و از انباشته شدن پلاکت های خونی و لخته شدن خون جلوگیری می کند. مواد آنتی اکسیدان موجود در مویز  رادیکال های آزاد را که باعث تخریب سلول های پوستی می شوند، از بین می برد، که این منجر به پوست تازه و بدن چین و چروک می شود.

مویز ها خون ساز هستند ، جریان خون را در رگ های خونی زیاد می کنند و این باعث می شود مواد مغذی به فولیکول های مو بیشتر برسد و از ریزش مو جلو گیری شود.

مویز ها قند های طبیعی و عالی به وفور دارند، بعضی از این قندها برای بیماران دیابتی بی ضرر می باشد ، لذا با تجویز پزشک ،بیماران دیابتی معمولا از مویز استفاده می کنند. وجود پتاسیم بالا در مویز به متعادل کردن میزان سدیم بالای خون کمک می کند که نتیجه آن متعادل کردن فشار خون بالا می باشد.

همچنین مویز منبع قوی از کلسیم می باشد که این ماده مغذی به متراکم کردن استخوان ها کمک شایانی می کند، لذا مصرف روزانه مویز برای کودکان که درسن رشد هستند توصیه می شود.

رنگ سیاه مویز نشان از وجود ماده آنتوسیانید می باشد که هر چه این ماده بیشتر باشد رنگ مویز سیاه تر می باشد. این ماده ضد سرطان ، ضد آلزایمز و عامل کاهش کلسترول بد خون می باشد.

نوشتن نظر

نام ویژگی مقدار
کالاهای مرتبط