برگ به لیمو خشک

تولیدکننده : اوناتس
موجودی : موجود

خرید برگ به لیمو خشک کیلویی در بسته بندی بهداشتی مناسب و ارسال سریع به سراسر کشور فروشگاه مواد غذایی اوناتس

199,000 تومان

برگ به لیمو خشک

یکی از گیاهان محبوب در سراسر دنیا به لیمو خشک محسوب می شود که بیشتر از آن برای تهیه دمنوش مورد استفاده قرار می گیرد. معمولا از برگ به لیمو خشک برای تهیه دمنوش در فصل های سرد مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه براین می توانید برگ به لیمو خشک را با دیگر دمنوش ها از جمله بهار نارنج، دارچین، غنچه گل محمدی و هل نیز ترکیب کنید و از طعم بی نظیر آن لذت ببرید. برگ به لیمو خشک هیچ ارتباطی با این میوه  به لیمو ندارد. برگ به لیمو حاوی عطر دلپذیر با مزه تند و کمی تلخ می باشد و رنگ آن از درون بنفش به نظر می رسد.

 برگ به لیمو خشک حاوی طبع گرم است، و به عنوان یک گیاه درمانی خوشبو مورد استفاده قرار می گیرد. بوی  برگ به لیمو خشک بوی دلپذیری دارد و درختچه این گیاه به بلندی 1/5 الی 6 متر نیز می رسد. برگ های ساده به لیمو خشک 7 الی 10 سانتی متر طول دارد. این برگ ها نوک دار بوده و در قاعده گره ای و عموما به شکل دسته های سه تایی در هر گره می باشند. 


خرید اینترنتی  برگ به لیمو خشک

برای این که برگ به لیمو را در مقابل نور آفتاب و رطوبت محافظت شود باید  در جعبه های ویژه ای بسته بندی شود، چرا که رطوبت و نور می تواند روی کیفیت  برگ به لیمو خشک اثر منفی داشته باشد. همچنین از آسیب دیدن آن در زمان حمل و نقل پیشگیری می شود. از آنجایی که فروشگاه اینترنتی اوناتس تمام محصولات خود را به صورت آنلاین به فروش می رساند و مشتریان می توانند در هر مکان و هر شهری که هستند برای خرید اینترنتی به لیمو خشک اقدام کنند. فروشگاه اوناتس برای رفاه حال مشتریان خود ارسال به سراسر کشور را نیز دارد. فروشگاه مواد غذایی اوناتس محصولات خود را در بسته بندهای مختلفی به صورت یک کیلو گرمی، عمده و جزئی قرار داده است. علاوه براین این بسته بندی ها از جنس کارتن است تا حمل و نقل آن ها به سادگی صورت گیرد.

قیمت برگ به لیمو خشک

از آنجایی که قیمت تمام محصولات متغیر هستند، قیمت برگ به لیمو خشک نیز از این قضیه مستثنی نیست و عوامل زیادی می تواند در تعیین قیمت آن موثر باشد. مشتریان می توانند برای مشاهده و اطلاع از قیمت برگ به لیمو خشک در بازار ( قیمت  برگ به لیمو خشک سال 99، قیمت عمده برگ به لیمو خشک، قیمت برگ به لیمو خشک کیلویی) با تیم فروش فروشگاه اوناتس تماس بگیرند.


تلفن تماس : 09127185245نوشتن نظر

نام ویژگی مقدار
کالاهای مرتبط