زعفران دختر پیچ

تولیدکننده : اوناتس
موجودی : موجود

اگر کسی هستید که دغدغه اصل یا طبیعی بودن زعفران را دارید ، پیشنهاد ما خرید زعفران دختر پیچ می باشد . این نوع زعفران از تمامی اجزاء زعفران شامل قسمت سفیدی ، خامه ای و کلاله قرمز رنگ آن تشکیل شده است.

40,000 تومان
مثقال

خرید زعفران دخترپیچ

علت نام گذاری زعفران دختر پیچ به این خاطر است که از قدیم عملیات جدا سازی و دسته بندی این نوع زعفران توسط دختران غیور روستایی انجام می شده است. زعفران دختر پیچ شامل تمامی اجزاء زعفران ، قسمت سپیدی یا کنج، قسمت زرد رنگ و قسمت کلاله یا قرمز رنگ ، می باشد که به همین علت امکان تقلب در زعفران طبیعی و اصل وجود ندارد . در بازار زعفران دختر پیچ به نامهای دیگر مثل زعفران دسته یا  زعفران رشته ای نیز معروف است. 

برای کسانی که دغدغه زعفران اصل و طبیعی را دارند ، خرید زعفران دختر پیچ را با مناسب ترین قیمت در فروشگاه اینترنتی اوناتس پیشنهاد می کنیم. 

خواص زعفران

زعفران گران ترین ادویه جهان می باشد که از خواص و فواید زیادی برای سلامتی و آرامش اعصاب برخوردار است .  جلوگیری از بروز سرطان ، بهبود کیفیت خواب ، کاهش خطر ابتلا به بیماری های قلبی و عروقی ، کاهش فشار خون ، بهبود افسردگی ، جلوگیری از آلزایمر و بهبود حافظه ، کمک به سلامت جنسی ، بهبود دستگاه گوارش ، بهبود گردش خون ، بهبود خلق و خو ، بهبود اعصاب ، جلوگیری از دیابت ، بهبود پوست ، درمان آسم و سرفه ، درمان سرفه و درمان بی نظمی قاعدگی از خواص و فواید مهم زعفران به شمار می روند.

 

نوشتن نظر


نام ویژگی مقدار
کالاهای مرتبط