پسته فندقی رفسنجان Rafsanjan Fandoghi Pistachio

ناموجود
مقدار :
  • پسته فندقی رفسنجان یکی از مرغوب ترین نوع پسته تولید کشور ایران می باشد. این پسته به علت مناسب بودن قیمت و کیفیت بیشتر به کشورهای اروپایی و کشور چین صادر می شود.
ناموجود
متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. می‌توانید از طریق لیست بالای صفحه، از محصولات مشابه این کالا دیدن نمایید

پسته فندقی رفسنجان

پسته فندقی رفسنجان یکی از مرغوب ترین نوع پسته تولید کشور ایران می باشد. این پسته به علت مناسب بودن قیمت و کیفیت بیشتر به کشورهای اروپایی و کشور چین صادر می شود.

پسته فندقی در مناطق مختلف ایران به مقدار زیاد کشت و تولید می شود ولی پسته کرمان به خصوص رفسنجان به علت قدمت کاشت این محصول، در ایران و کشورهای دیگر خیلی معروف و شناخته شده است. 

پسته فندقی در داخل کشور و خارج کشور به علت پایین بودن قیمت آن مصرف زیادی دارد، کشورهای خارجی مثل چین و روسیه که اغلب به دنبال پسته های ارزان هستند، این نوع پسته را از ایران به صورت خندان مصنوعی یا آب خندان وارد می کنند، ولی کشورهای اروپایی که دنبال کیفیت هستند این نوع پسته را بیشتر به صورت خندان طبیعی وارد می کنند.

خصوصیات پسته فندقی

  • کوچک و گرد
  • درصد دهن بست پایین
  • درصد دهن چفت پایین
  • خوش طعم بودن
  • از لحاظ اقتصادی به صرفه بودن


پسته فندقی همه خواص و فواید پسته را دارد و مواد مغذی در این نوع پسته بسیار زیاد است.  به عنوان مثال پسته و پسته فندقی سرشار از مواد معدنی مثل پتاسیم ، آهن ، فسفر و... می باشد. پتاسیم عنصری است که خیلی در سلامتی اجزای بدن انسان نقش دارد، مثلا ضربان قلب را تنظیم می کند، فشار خون را تنظیم می کند و عضلات عروق را تقویت می کند. کسانی که از کم خونی رنج می برند با مصرف پسته به علت وجود آهن ، مشکلشان بهبود پیدا می کند .

پسته باعث تقویت جنسی می گردد، مصرف دراز مدت پسته باعث می شود که قوای جنسی بهبود پیدا کند ، لذا برای کسانی که از اختلالات جنسی رنج می برند ، مصرف پسته به صورت منظم توصیه می شود.


اگر عمده فروش ، تامین کننده، تولید کننده یا صادر کننده هستید

همین حالا محصولات خود را در "عمده بازار" به صورت رایگان ثبت نام کنید.

ثبت نام