گوجه فرنگی خشک

تولیدکننده یا برند : اوناتس
موجودی : موجود

خرید گوجه فرنگی خشک از فروشگاه اینترنتی اوناتس علاوه بر قیمت مناسب ، این مزیت را دارد که به علت روش خشک کردن طبیعی از کیفیت خوبی نیز برخوردار است.

149,000 تومان

خرید گوجه فرنگی خشک

گوجه فرنگی خشک را می توانید از فروشگاه اینترنتی اوناتس با قیمت مناسب ثبت سفارش نمایید. خرید گوجه فرنگی خشک برای مصارف خانگی و صنعتی کاربرد دارد ، این محصول با خشک کردن گوجه فرنگی به روش طبیعی تولید می شود. 

خواص گوجه فرنگی

گوجه فرنگی به علت داشتن ویتامین ث دارای خواص آنتی اکسیدانی زیادی می باشد، به علت اینکه از آسیب رادیکال های آزاد به سلول های بدن که آن هم منجر به سرطان می شود، جلوگیری می کنند.

گوجه فرنگی میوه ای که دارای فیبر است و به گوارش و هضم غذا کمک می کند، در زیر بعضی از خواص مهم گوجه فرنگی و تاثیر آن در بدن اشاره شده است:

  • بهبود عملکرد قلب : گوجه به علت داشتن مواد معدنی پتاسیم دارای خاصیت کم کردن فشار خون دارد ، زیرا وجود پتاسیم باعث گشاد شدن عروق و در نتیجه فشار خون کمتر می شود. همچنین میزان سدیم گوجه که عامل بالا بردن فشار خون است، کم است 

  • جلوگیری از بروز سرطان: تحقیقات نشان داده است که گوجه فرنگی از خواص آنتی اکسیدان خیلی بالایی برخوردار است ، و این خواص از بروز سرطان های پروستات و ریه جلوگیری و پیشرفت آنها را کند می کند.
  • کاهش فشار خون : به علت وجود پتاسیم در گوجه فرنگی ، فشار خون کاهش پیدا می کند.
  • بهبود بینایی : به علت وجود اسید فولیک در گوجه که دارای خواص ضد استرس زا است ، 
  • جلوگیری از پیشرفت دیابت : این میوه میزان قند خون افراد مبتلا به دیابتی را تنظیم می کند، البته برای این بیماری ها مصرف این میوه ها منوط به نسخه پزشک می باشد.
  • ضد افسردگی : به علت وجود اسید فولیک در گوجه که دارای خواص ضد استرس زا است ، مصرف گوجه مانع افسردگی و اضطراب بیش از حد می شود.


نوشتن نظر

نام ویژگی مقدار
کالاهای مرتبط