میوه خشک هلو Dried Peaches

قیمت: 296,000 تومان
انتخاب وزن:
تعداد :
  • ما به هلوهای خشک مان افتخار می کنیم - اگر از ما بپرسید، آنها بهترین طعم های هلو خشک هستند که زمین سبز ما باید ارائه دهد. پس از تنها یک مزه کردن، عاشق این هلو خواهید شد.
فروشنده: اوناتس
تضمین کیفیت و اصالت
آماده ارسال
296,000
تومان
افزودن به سبد خرید
دریافت 5 امتیاز اوناتس با خرید این کالا

محصولات مرتبط نمایش همه

میوه خشک هلو

ما به هلوهای خشک مان افتخار می کنیم - اگر از ما بپرسید، آنها بهترین طعم های هلو خشک هستند که زمین سبز ما باید ارائه دهد.  پس از تنها یک مزه کردن، عاشق این هلو خواهید شد. هلوهای خشک مرطوب ، خوشمزه و پر از پتاسیم هستند.

مزایای سلامتی هلو خشک

بتاکاروتن با رنگ قرمز عضو قدرتمند خانواده آنتی اکسیدان است. در رنگ نارنجی هلوها قابل مشاهده است ، بتاکاروتن به ویتامین A در بدن تبدیل می شود.


ویتامین A در حفظ پوست ، از نظر داخلی و خارجی و همچنین در محافظت از چشم ، ایجاد دندان های قوی و استخوان ها و موهای سالم نقش اساسی دارد. علاوه بر این ، تحقیقات نشان می دهد که ویتامین A با کاهش میزان سرطان و بیماری های قلبی ارتباط دارد. فقط یک وعده هلو حاوی شش درصد از  ویتامین ها را تامین می کند.


ویتامین C باعث بهبودی و تقویت سیستم ایمنی بدن می شود و به جلوگیری از سرطان ، بیماری های قلبی و سکته های مغزی کمک می کند. این آنتی اکسیدان قوی برای بهینه سازی سلامت ضروری است و هلو می تواند کمک کند. یک نصف پیاله هلو حاوی هشت درصد  RDA است.


تحقیقات نشان می دهد ویتامین E به ویژه در جلوگیری از بیماری های قلبی و سرطان پستان مؤثر است. در حالی که ویتامین E در درجه اول در روغن های گیاهی ، آجیل ، دانه ها و جوانه گندم یافت می شود ، همچنین هلو حاوی مقدار قابل توجهی از آن است. در مطالعه ای که توسط دانشگاه ایالتی اوهایو انجام شده است ، یک و نیم لیوان هلو کنسرو شده تا 24٪   RDA برای ویتامین E کمک می کند.


هلو منبع کربوهیدرات ، پروتئین ، فیبر غذایی ، ویتامین C و ویتامین A  را ارائه می دهد. این میوه مغذی همچنین حاوی بور است که به منظور تقویت سطح استروژن در زنان یائسه ، تحریک مغز و کمک به پیشگیری از پوکی استخوان شناخته می شود.

مواد مغذی هلو

ارزش غذایی  40 گرم   

کالری  : 100 

کل چربی : 0 گرم - 0 درصد DV

چربی اشباع : 0 گرم - 0 درصد DV

کلسترول : 0 میلی گرم - 0 درصد DV

سدیم : 0 میلی گرم - 0 درصد DV

کل کربوهیدرات : 25 گرم - 9 درصد DV

فیبر رژیمی : 3 گرم - 12 درصد DV

شکر : 17 گرم

پروتئین  :1 گرم

ویتامین آ :  0 درصد DV

ویتامین سی : 0 درصد DV

کلسیم : 0 درصد DV

آهن : 10 درصد DV


مقاله های زیر را نیز مطالعه نمایید:

خواص میوه خشک برای کودکان
10 میوه خشک برای لاغری و کاهش وزن
7 خاصیت درمانی هلو خشک | خواص هلو خشک

اگر عمده فروش ، تامین کننده، تولید کننده یا صادر کننده هستید

همین حالا محصولات خود را در "عمده بازار" به صورت رایگان ثبت نام کنید.

ثبت نام