لیمو خشک

تولیدکننده : اوناتس
موجودی : موجود

اگر می خواهید طعم دهنده به دمنوش و یا چای تان اضافه کنید ، لیمو خشک فوق العاده است . لیمو خشک سرشار از ویتامین C است و خاصیت آنتی اکسیدانی دارد.

50,000 تومان
بسته

اگر می خواهید طعم دهنده به دمنوش و یا چای تان اضافه کنید ، لیمو خشک فوق العاده است . لیمو خشک سرشار از ویتامین C است و خاصیت آنتی اکسیدانی دارد.

خرید لیمو خشک

لیمو خشک را از میوه لیمو می گیرند. میوه لیمو بسیار ترش است و میوه تازه آن را به سختی می توان خورد. برای همین لیمو را خشک می کنند تا بتوان از آن در دمنوش و چای و مکمل غذایی استفاده کرد. اگر به دنبال خرید لیمو خشک هستید ، پیشنهاد می کنیم از اوناتس سفارش دهید تا سریع به لیمو خشک با کیفیت برسید. قیمت لیمو خشک در بازار در طول سال ممکن است متغیر باشد ، ولی ما در فروشگاه اینترنتی و خرید آنلاین اوناتس برای رضایت هر چه بیشتر مشتری ، قیمت های مناسب را ارائه می دهیم .

خواص لیمو 

لیمو از میوه های مغذی با ویتامین ها و مواد معدنی زیادی می باشد . شاخص ترین ماده مغذی در لیمو وجود ویتامین C به میزان زیاد می باشد ، که لیمو را در رتبه های بالا برای داشتن ویتامین C قرار می دهد. لیمو خاصیت آنتی اکسیدانی هم دارد و این آنتی اکسیدان ها از پیری زودرس جلوگیری می کنند . آنتی اکسیدان ها از آسیب رادیکال های آزاد به سلول ها جلوگیری می کنند ، که این خود باعث می شود لیمو خاصیت ضد سرطانی هم داشته باشد.

لیمو خاصیت سفید کنندگی پوست دارد ، این میوه با ارزشمند از قدیم برای از بین بردن سوختگی ها و ترمیم پوست استفاده می شده است. 

طرز تهیه لیمو خشک

لیمو خشک از خشک شدن میوه لیمو بدست می آید، بدین صورت که ابتدا لیموی تازه را در بیرون از یخچال می گذاریم تا موقعی که پوست آن کمی خشک شود. سپس لیمو را با چاقو به صورت برش های نازک در می آوریم و سپس این برش های نازک را در سینی زیر در فضای باز به طوری که زیر نور مستقیم خورشید نباشد، قرار می دهیم . بعد از مدتی این برش ها خشک می شوند و آنها را بسته بندی و در یخچال نگهداری می کنیم.

نوشتن نظر

علی علوی 1399/05/12 15:42

بسیار تمیز با طعم عالی و یکدست...ممنون

نام ویژگی مقدار
کالاهای مرتبط