سیب خشک

تولیدکننده یا برند : اوناتس
موجودی : موجود

سیب خشک تمام خواص سیب معمولی را دارد و یکی از بهترین میوه های خشک برای میان وعده ها می باشد. این میوه را به عنوان دسر و یا مکمل غذایی نیز استفاده می کنند.

120,000 تومان
سیب خشک تمام خواص سیب معمولی را دارد و یکی از بهترین میوه های خشک برای میان وعده ها می باشد. این میوه را به عنوان دسر و یا مکمل غذایی نیز استفاده می کنند.  سیب خشک مثل انواع میوه خشک ها از مواد مغذی بسیار زیادی تشکیل شده اند.      

خواص سیب خشک


ضد سرطان


وجود مواد آنتی اکسیدانی و فلاونوئید در سیب از آسیب رادیکال های آزاد جلوگیری می کند. رادیکال های آزاد سطح سلولی یا برون سلولی عامل انواع سرطان ها می باشند.

تنظیم فشار خون


مصرف سیب خشک از بالا رفتن فشار خون جلوگیری می کند، تا جایی که حتی اعتقاد بر این است که بو کشیدن سیب خشک فشار خون را پایین می آورد.

ضد باکتری و میکروب


وجود میزان زیاد فیبر در سیب عامل ضد میکروب برای معده محسوب می شود، و هضم غذا در معده را آسانتر می کند.

تقویت حافظه


فسفر در سیب خشک منبع غذایی عالی برای مغز می باشد ، همچنین وجود ویتامین ب 6 و ب 5 ، فعالیت های شیمیایی مغز را تقویت و بهبود می دهد.

رفع یبوست


به علت وجود فیبر در  سیب خشک ، هضم غذا بهتر و حرکت غذای هضم شده در روده ها روانتر می شود، لذا از بروز یبوست جلوگیری می کند

کاهش کلسترول 


سیب و سیب خشک بدون کلسترول می باشد، لذا علاوه بر اینکه هیچ کلسترولی وارد خون نمی کند ، میزان کلسترول سطح خون را نیز کاهش می دهد.

نوشتن نظر

نام ویژگی مقدار
کالاهای مرتبط