به خشک Dried Quince

ناموجود
تعداد :
  • به خشک را می توان به عنوان دمنوش استفاده کرد ، که برای معده و جلوگیری از زخم معده بسیار مفید است. بسته های به خشک را از اوناتس سفارش دهیدتا از خوردن آن لذت و از خواص آن بهره ببرید.
ناموجود
متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. می‌توانید از طریق لیست بالای صفحه، از محصولات مشابه این کالا دیدن نمایید

به خشک

به خشک را می توان به عنوان دمنوش استفاده کرد ، که برای معده و جلوگیری از زخم معده بسیار مفید است. بسته های به خشک را از اوناتس سفارش دهیدتا از خوردن آن لذت و از خواص آن بهره ببرید.

خرید به خشک

میوه به که شبیه سیب زرد می باشد ، را برش داده و سپس در فضای آزاد بگذارید تا خشک شود و به خشک بدست آید. اگر وقت کافی برای این کار ندارید و به دنبال خرید به خشک شده می باشید، اوناتس به خشک بسته بندی شده را ارائه می نماید که می توانید از طریق سایت اینترنتی و یا اپلیکیشن موبایل اوناتس نصب به سفارش و خرید اقدام نمایید. قیمت به خشک در اوناتس طوری دیده شده که رضایت حداکثری مشتری را جلب نماید.

خواص به 

خواص به و میوه به مانند سایر میوه ها زیاد است . به آرامش دهنده معده و دستگاه گوارش می باشد ، اگر از زخم معده رنج می برید ، با مشورت پزشک ، دمنوش به را استفاده نمایید . میوه به خاصیت ضد افسردگی نیز دارد و میوه به از کالری ، کلسترول ، سدیم و چربی های اشباع شده کمتری برخوردار است و این باعث شده است که این میوه ، برای کاهش وزن و رژیم غذایی ، ، ،مناسب باشد. 


اگر عمده فروش ، تامین کننده، تولید کننده یا صادر کننده هستید

همین حالا محصولات خود را در "عمده بازار" به صورت رایگان ثبت نام کنید.

ثبت نام