مغز پسته آجیلی

تولیدکننده یا برند : اوناتس
موجودی : موجود

مغز پسته آجیلی معمولا از پسته های سالم و با کیفیت گرفته می شود. این مغزها دارای مرغوبیت و کیفیت بالایی است ، لذا از این نوع مغز پسته برای مغازه های آجیل فروشی و شیرینی فروشی بیشتر استفاده می شود.

100 - 499 کیلوگرم
305,000 تومان
>= 500 کیلوگرم
295,000 تومان
295,000 تومان

مغز پسته آجیلی

مغز پسته آجیلی معمولا از پسته های سالم و با کیفیت گرفته می شود. این مغزها دارای مرغوبیت و کیفیت بالایی هستند، لذا از این نوع مغز پسته برای مغازه های آجیل فروشی و شیرینی فروشی بیشتر استفاده می شود.

خواص مغز پسته

مغز پسته خواص زیادی دارد که این خواص در صفحه پسته آمده است. اگر بخواهیم به طور اجمالی خواص مغز پسته را بیان کنیم می توانیم به تاثیرات این میوه ارزشمند در بهبود عملکرد قلب و عروق ، کاهش فشار خون ، کاهش کلسترول بد خون ، کاهش کلسترول کلی خون ، تقویت جنسی ، تاثیر مثبت در بینایی ، مغذی برای خانم های باردار و ...  را بیان کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خواص پسته ، 9 مزیت سلامتی پسته را مطالعه کنید.

انواع مغز پسته

مغز پسته ها در بازار به طور کلی به چند نوع زیر تقسیم می شوند.

  • مغز پسته گندمی
  • مغز پسته ریز یا موشی
  • مغز پسته کال
  • مغز پسته دو پوست شده
  • مغز پسته لپه
  • مغز پسته آجیلی

کاربرد هر یک از این نوع مغز پسته ها متفاوت است، مثلا از مغز پسته لپه و گندمی بیشتر در آبمیوه فروشی، ویتامینه، تولید گز، تولید سوهان و غیره استفاده می شود.

بازار های مصرفی  مغز پسته 

مصرف مغز پسته در صنایع و کارخانجات غذایی مثل کارخانجات تولید بستنی یا تولید شیرینی ها و باقلواها بیشتر می باشد. صادرات مغز پسته سبز و کال از ایران به کشورهای اروپایی زیاد می باشد. برای صادرات مغز پسته خود حتما از قبل نحوه واردات آن کشورها را بررسی کنید، چون بعضی از کشورها محصولاتی مانند پسته را در مقصد به آزمایشگاه می برند و چنانچه تست های آزمایشگاهی با موفقیت پاس شو ، اجازه ورود به آن کشور داده می شود.

نوشتن نظر

نام ویژگی مقدار
کالاهای مرتبط