فندق با پوست شور Salty Hazelnut with Shell

قیمت: 248,000 تومان
انتخاب وزن:
تعداد :
  • فندق یکی از انواع محصولات آجیل و خشکبار است که دارای خواص و فواید زیادی برای سلامتی می باشد. فندق شور با پوست در اوناتس از بهترین فندق های تولیدی داخل ایران تهیه شده است.
فروشنده: اوناتس
تضمین کیفیت و اصالت
آماده ارسال
248,000
تومان
افزودن به سبد خرید
دریافت 5 امتیاز اوناتس با خرید این کالا
محصولات مرتبط

محصولات مرتبط نمایش همه

فندق با پوست شور

فندق یکی از انواع محصولات آجیل و خشکبار است که دارای خواص و فواید زیادی برای سلامتی می باشد. فندق شور با پوست در اوناتس از بهترین فندق های تولیدی داخل ایران تهیه شده است.

فندق میوه ای سردسیری می باشد که کشور ترکیه از برترین تولید کنندگان فندق در دنیا می باشد و بیشترین فندق تولید شده در ایران در نواحی کوهستانی استانهای شمالی و شمال غربی می باشد.

فندق از خواص و فواید زیادی تشکیل شده است و آن هم به خاطر وجود انواع مواد معدنی در فندق می باشد. فندق سرشار از آهن است که این عنصر به هموگلوبین های خون کمک می کند تا راحت تر اکسیژن را تولید و انتقال دهد.

فندق از چربی های اشباع نشده که برای سلامتی مضر نیستند، تشکیل شده است . این نوع چربی ها می توانند جایگزین خوبی برای چربی های اشباع شده باشند. وجود آنتی اکسیدان های قوی به همراه عنصر منیزیم باعث می شود تا از بروز بیماری های قلبی عروقی و سکته قلبی جلوگیری شود. 

همانند بقیه محصولات آجیل و خشکبار بو داده شده، مصرف این محصول نیز به علت وجود زیاد نمک برای کسانی که فشار خون بالا دارند ، توصیه نمی شود و این افراد می توانند فندق با پوست  خام یا مغز فندق خام را خریداری و تهیه نمایند.

آجیل فندق به جز مصرف به صورت مستقیم و میان وعده ، در صنایع غذایی از قبیل تولید شکلات ، شیرینی  و .. استفاده می شود. همچنین فرآورده های فندق مثل پودر فندق ، روغن فندق در مصارف صنعتی ، بهداشتی  و دارویی نیز کاربرد دارد.


اگر عمده فروش ، تامین کننده، تولید کننده یا صادر کننده هستید

همین حالا محصولات خود را در "عمده بازار" به صورت رایگان ثبت نام کنید.

ثبت نام