خلال بادام Almond Slices

قیمت: 450,000 تومان
انتخاب وزن:
تعداد :
  • خلال بادام در فروشگاه اینترنتی اوناتس از بهترین بادام های تولید در کشور تهیه می شود . این خلال ها برای آشپزخانه و تولیدی مواد غذایی و شیرینی کاربرد دارد.
فروشنده: شهر آجیل
عملکرد: 4 از ۵ 80% رضایت از کالا
تضمین کیفیت و اصالت
آماده ارسال
450,000
تومان
افزودن به سبد خرید
دریافت 5 امتیاز اوناتس با خرید این کالا
محصولات مرتبط

محصولات مرتبط نمایش همه

خلال بادام

خرید خلال بادام

بادام درختی شیرین طبع گرم و بادام درختی تلخ طبع گرم و خشک دارد. بادام حاوی روغن است و نباید به مدت طولانی در جای گرم بماند. خواص بادام برای سلامتی بسیار زیاد است که این خواص و طبع خوب آن باعث می شود مصارف زیادی در آشپزخانه ، قنادی ها و ...داشته باشد.

خواص خلال بادام

بادام از میوه هایی است که دارای خواص فراوانی می باشد که از مهمترین خواص بادام می توان به کاربرد روغن بادام در صنایع بهداشتی پوست و مو اشاره کرد. مصرف مستقیم بادام نیز به سلامتی بیشتر کمک می کند . در بادام ویتامین ها و مواد معدنی به وفور پیدا می شوند که در بهبود عملکرد قلب تاثیر دارند و از بروز انواع بیماری های قلبی عروقی جلوگیری می کند. علاوه بر آن مثل همه انواع آجیل ، وجود فیبر در بادام به تنظیم دستگاه گوارش و روده کمک و از بروز یبوست جلوگیری می کند.

فرآورده های بادام مصارف غذایی و صنعتی بیشماری دارد که نشان می دهد این میوه علاوه بر مصرف به عنوان آجیل و میان وعده چه کاربرد های مفیدی دارد.


اگر عمده فروش ، تامین کننده، تولید کننده یا صادر کننده هستید

همین حالا محصولات خود را در "عمده بازار" به صورت رایگان ثبت نام کنید.

ثبت نام