خرما خاصویی

تولیدکننده یا برند : اوناتس
موجودی : موجود

خرمای خاصویی یکی از چندین نوع خرمای تولید ایران است که طرفداران زیادی دارد. این خرما علاوه بر خوش طعمی ، سرشار از مواد مغذی ، انواع ویتامین ها ، مواد معدنی و فیبر است .

56,000 تومان

خرید خرما خاصویی

خرما دارای انواع مختلفی است و خرمای خاصویی یکی از چندین نوع خرما است  . این خرما از نوع تر و سرشار از شیره می باشد، لذا در طبقه بندی خرماها، خرمای خاصویی جز خرماهای مرطوب قرار می گیرد. خرید خرمای خاصویی را می توانید از فروشگاه اینترنتی اوناتس با مراجعه به بخش خشکبار و انواع خرما ها ، به راحتی انجام دهید. 

خرمای خاصویی در مناطق خاصی از استان بوشهر و استان فارس تولید می شود و از لحاظ اندازه جز ریزترین خرما در بین انواع خرمای جهان می باشد. مزه این خرما به خرمای پیارم ، گرانترین و محبوبترین خرمای ایران و جهان ، شبیه است و رسیده این خرما رنگ قهوه ای روشن تری دارد. به علت اندازه کوچک ، این خرما را می توان جایگزین قند در کنار چای و دمنوش کرد و از مزایای سلامتی آن نیز بهره برد.


خواص خرما

خرما دارای خواص و فواید زیاد سلامتی می باشد که خرما کبکابی هم از این خواص بی نصیب نیست. فیبر موجود در خرما ها خاصیت آنتی اکسیدانی و ضد سرطانی دارد ، به هضم بهتر و روندگی غذای هضم شده در روده ها کمک می کند. قند موجود در خرما طبیعی است و به جز بیماران خاص مثل دیابتی ها که باید قبل از مصرف حتما با پزشک خود مشورت کنند، مصرف خرما علاوه سلامتی به کاهش وزن ، تنظیم قند خون و تنظیم فشار خون کمک می کند.


نوشتن نظر

نام ویژگی مقدار
کالاهای مرتبط