بادام هندی خام Raw Cashews

قیمت: 620,000 تومان
انتخاب وزن:
تعداد :
  • آجیل بادام هندی یکی از انواع آجیل هست که طرفداران زیادی دارد . خواص بادام هندی برای سلامتی بدن انسان خیلی زیاد است.
فروشنده: شهر آجیل
عملکرد: 4 از ۵ 84% رضایت از کالا
تضمین کیفیت و اصالت
آماده ارسال
620,000
تومان
افزودن به سبد خرید
دریافت 5 امتیاز اوناتس با خرید این کالا

محصولات مرتبط نمایش همه

بادام هندی خام

متخصصین تغذیه همیشه بادام هندی خام را برای مصرف توصیه می کنند، زیرا یک راه عالی برای کسب پروتئین  و اضافه شدن چربی های سالم به برنامه غذایی شما هستند.  

بادام هندی عضوی از لیست آجیل و خشکبار به حساب می آیند ، این آجیل مثل بادام ، گردو و پسته از درخت بدست می آیند . درخت بادام هندی بیشتر در مناطق گرمسیری و استوایی رشد می کند . بیشترین تولید بادام هندی مربوط به کشورهای هند، موزامبیک ، برزیل ، نیجریه و تانزانیا هستند . بادام هندی مثل موز در حالتی که هنوز خام است از درخت چیده می شود .

خواص بادام هندی برای سلامتی مثل انواع آجیل و خشکبار دیگر ، خیلی زیاد است . پر از مواد معدنی ، ویتامین ها و آنتی اکسیدان های می باشد.

خواص بادام هندی

مانند بیشتر آجیل ها ، بادام هندی سرشار از پروتئین ، فیبر رژیم غذایی و آنتی اکسیدان ها هستند. آنها حاوی چربی کمتری نسبت به سایر ارقام دیگر آجیل هستند و تقریبا 75٪ از آن چربیهای اشباع نشده از نظر قلب سالم هستند. به ویژه ، بادام هندی خام منبع عالی اسید اولئیک است ، همان چربی "خوب" که در روغن زیتون وجود دارد. تحقیقات نشان می دهد که افزایش مقدار اسید اولئیک می تواند از قلب شما محافظت کند.


بادام هندی یک ماده مغذی عالی برای رژیم غذایی شما محسوب می شود زیرا آنها سرشار از مواد معدنی ضروری مانند کلسیم ، آهن ، منیزیم و پتاسیم هستند. مطالعات نشان می دهد که خوردن آجیل مانند اینها ممکن است به کاهش خطر ابتلا به بیماریهای مزمن مانند سرطان ، دیابت و بیماریهای قلبی کمک کند. این بدان دلیل است که آجیل ها با مواد مغذی محافظتی مانند چربی های اشباع نشده ، فیبر رژیم غذایی ، ویتامین ها و مواد معدنی پر شده اند!

متخصصین تغذیه همیشه بادام هندی خام را برای مصرف توصیه می کنند، زیرا یک راه عالی برای کسب پروتئین  و اضافه کردن چربی های سالم به برنامه غذایی شما هستند.  

مقاله های زیر را نیز مطالعه نمایید:

آیا بادام هندی برای سلامتی مفید است؟
خواص فوق العاده بادام هندی | خواص بادام هندی
آیا بادام هندی آجیل محسوب می شود؟

اگر عمده فروش ، تامین کننده، تولید کننده یا صادر کننده هستید

همین حالا محصولات خود را در "عمده بازار" به صورت رایگان ثبت نام کنید.

ثبت نام