گوجه برغان سیاه Balck Barghan Palm

قیمت: 58,000 تومان
واحد کالا: کیلوگرم
تعداد :
  • گوجه برغان سیاه از خانواده گوجه سبز است که بعد از خشک شدن در طول سال می توان از آن استفاده نمود. این میوه از خواص و فواید سلامتی زیادی نیز برخوردار است.
فروشنده: شهر آجیل
عملکرد: 5 از ۵ 100% رضایت از کالا
تضمین کیفیت و اصالت
آماده ارسال
58,000
تومان
افزودن به سبد خرید
دریافت 5 امتیاز اوناتس با خرید این کالا

گوجه برغان سیاه

خرید گوجه برغان سیاه 

گوجه سبز محلی برغان معروف به گوجه برغان یکی از انواع گوجه سبزهایی است که به علت بومی بودن در روستای برغان از توابع ساوجبلاغ در استان البرز معروف شده است. گوجه برغانی سیاه از خشک کردن گوجه برغانی تولید می شود که در طول سال می توان از آن استفاده نمود و از طعم فوق العاده آن لذت برد.

در فروشگاه اینترنتی اوناتس انواع آلو خشک ها به خصوص گوجه برغان سیاه موجود است که می توان با ثبت سفارش برای خرید این خشکبار مغذی اقدام نمود

خواص گوجه برغان سیاه

گوجه برغان سیاه از خانواده گوجه سبز است و تمامی خواص آن را نیز شامل می شود . این میوه در جلوگیری از انواع بیماری ها مثل چربی خون بالا، پیری سلول و سرطان تاثیر قابل توجهی دارد. همچنین به علت وجود اسید بنزوئیک ، خاصیت ضد باکتریایی و ضد قارچی دارد. اسید اسکوربیک در این نوع خشکبار به درمان بیماری نقرس کمک می کند. یکی از خواص مهم گوجه برغان و انواع دیگر گوجه سبزها خاصیت مسهلی آنها است که باعث تنظیم عملکرد معده و روده نیز می شود. کاهش فشار خون و چربی خون نیز از تاثیرات مصرف این میوه هستند.


اگر عمده فروش ، تامین کننده، تولید کننده یا صادر کننده هستید

همین حالا محصولات خود را در "عمده بازار" به صورت رایگان ثبت نام کنید.

ثبت نام