گوجه برغان سیاه

تولیدکننده یا برند : اوناتس
موجودی : موجود

گوجه برغان سیاه از خانواده گوجه سبز است که بعد از خشک شدن در طول سال می توان از آن استفاده نمود. این میوه از خواص و فواید سلامتی زیادی نیز برخوردار است.

28,000 تومان
کیلوگرم

خرید گوجه برغان سیاه 

گوجه سبز محلی برغان معروف به گوجه برغان یکی از انواع گوجه سبزهایی است که به علت بومی بودن در روستای برغان از توابع ساوجبلاغ در استان البرز معروف شده است. گوجه برغانی سیاه از خشک کردن گوجه برغانی تولید می شود که در طول سال می توان از آن استفاده نمود و از طعم فوق العاده آن لذت برد.

در فروشگاه اینترنتی اوناتس انواع آلو خشک ها به خصوص گوجه برغان سیاه موجود است که می توان با ثبت سفارش برای خرید این خشکبار مغذی اقدام نمود

خواص گوجه برغان سیاه

گوجه برغان سیاه از خانواده گوجه سبز است و تمامی خواص آن را نیز شامل می شود . این میوه در جلوگیری از انواع بیماری ها مثل چربی خون بالا، پیری سلول و سرطان تاثیر قابل توجهی دارد. همچنین به علت وجود اسید بنزوئیک ، خاصیت ضد باکتریایی و ضد قارچی دارد. اسید اسکوربیک در این نوع خشکبار به درمان بیماری نقرس کمک می کند. یکی از خواص مهم گوجه برغان و انواع دیگر گوجه سبزها خاصیت مسهلی آنها است که باعث تنظیم عملکرد معده و روده نیز می شود. کاهش فشار خون و چربی خون نیز از تاثیرات مصرف این میوه هستند.


نوشتن نظر

نام ویژگی مقدار
کالاهای مرتبط