گردو با پوست نمایش همه

گردو با پوست


گردو با پوست

گردو یکی از سالم ترین و مغذی ترین انواع مغزها در میان آجیل ها به شمار می رود. گردو به سبب مقدار بسیار زیاد اسیدهای چرب امگا 3 می تواند کمک بسیاری به کاهش کلسترول خون بالا کند. گردو، از میوه های تک دانه ای که از درخت گردو رشد کرده و منبع مفیدی از چربی، فیبر و پروتئین است. میوه گردو پوشیده در پوسته های نازکی است که آن را هم لایه گوشتی سبز رنگی در بر گرفته است و از تمام قسمت های آن استفاده طبی به وجود می آید.  این خوراکی سرشار از خاصیت منگنز، مس، منیزیم، فسفر، ویتامین B6 و آهن است.


انواع گردو با پوست در فروشگاه اوناتس

انواع گردو با پوست شامل:

  • گردو با پوست ایرانی
  • گردو با پوست خارجی
  • گردو با پوست کاغذی


گردو پوست کاغذی برای افرادی که به دیابت ابتلا هستند بسیار مناسب است. گردو پوست کاغذی دارای قابلیت های برجسته و متفاوتی نسبت به ارائه انواع مغز گردو دارد. گرچه برای مصرف گردو پوست کاغذی باید پوست آن را بشکنید. ولی این کار برای برای گردوهای پوست کاغذی به سادگی و با فشار دادن پوسته نازک آن امکان پذیر است.


خواص گردو با پوست

از مهم ترین خواص گردو با پوست می توان به حفظ کیفیت و بهداشت مغز گردوی داخل پوسته اشاره کرد. بنابراین، علاوه بر خاصیت مغز گردو می توان از خواص پوست گردو نیز بهره مند شد. از پوست گردو می توان به صورت دمنوش برای تنظیم قند خون نیز استفاده کرد.


خرید گردو با پوست

در زمان خرید حضوری گردو با پوست چند گردو را به صورت تصادفی از نقاط مختلف انتخاب نمایید. سپس  از فروشنده بخواهید گردو را شکسته و مغز آن را به شما نشان دهد. در صورتی که گردو باب میل شما بود، گردو مورد نیاز خود  را خریداری نمایید.  این نکته را در نظر بگیرید که یک دست بودن، هم شکل و هم اندازه بودن گردو از ویژگی های بارز گردوی خارجی است. بنابراین مراقب باشید گردو خارجی را به عنوان گردو داخلی به شما قالب نکنند.


قیمت گردو با پوست

قیمت گردو به عوامل مختلفی از جمله نوع گردو، کیفیت گردو بستگی دارد. جهت مشاهده و اطلاع دقیق قیمت گردو( قیمت گردو با پوست چوبی، قیمت گردو با پوست خارجی، قیمت گردو 1401) می توانید به سایت اوناتس مراجعه نمایید. فروشگاه اوناتس انواع گردو با پوست را با بهترین قیمت و کیفیت بالا در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می دهد. فروشگاه اوناتس محصولات خود را در بسته بندی های مطمئن و با رعایت تمام اصول بهداشتی برای شما عزیزان ارسال می کند.


اگر عمده فروش ، تامین کننده، تولید کننده یا صادر کننده هستید

همین حالا محصولات خود را در "عمده بازار" به صورت رایگان ثبت نام کنید.

ثبت نام