آجیل ممتاز

تولیدکننده : اوناتس
موجودی : موجود

آجیل ممتاز از ترکیب چند نوع مهم آجیل از قبیل پسته، بادام ، بادام زمینی ، تخمه کدو و تخمه جابانی تشکیل شده است که مصرف آن خواص و فواید زیادی برای سلامتی دارد.

130,000 تومان
140,400 تومان

آجیل ممتاز از ترکیب چند نوع آجیل از قبیل تخمه جابانی، تخمه کدو ، پسته ، بادام و بادام زمینی تشکیل شده است. این آجیل به علت خواص انواع آجیل آن برای سلامتی مقوی است و پیشنهاد می کنیم مصرف این آجیل را در برنامه غذایی تان قرار دهید.

خرید آجیل ممتاز

خوردن انواع آجیل و خشکبار به سلامتی و جلوگیری از انواع بیماری ها کمک زیادی می کند . کمک به تقویت حافظه و مغز ، جلوگیری از پیری زودرس ، افزایش قوای جنسی و بهبود پوست و مو از خواص و فواید این محصولات می باشد. خرید آجیل ممتاز در فروشگاه اینترنتی اوناتس را تجربه کنید تا هم از کیفیت آن لذت ببرید و هم در اسرع وقت این محصول را درب منزل تحویل نمایید.

خواص آجیل ممتاز

به علت وجود تخمه ، پسته ، بادام و بادام زمینی در مواد تشکیل دهنده آجیل ممتاز ، این آجیل تمام خواص این محصولات را دارد که از مهمترین آنها پیشگیری از بیماری های قلبی عروقی، پیشگیری از انواع سرطان ها و تنظیم دستگاه گوارش می باشد. مصرف آجیل به اندازه علاوه بر کاهش وزن ، از بروز دیابت هم جلوگیری می کند . 

ترکیب آجیل مخلوط ممتاز

  • پسته احمدی آقایی
  • بادام زمینی اعلا
  • بادم درختی سورت شده
  • تخمه کدو گوشتی
  • تخمه جابانی لوکس

نوشتن نظر

مرجان هاشمی 1399/05/21 00:46

از لحاظ قیمت و کیفیت بصرفه بود ممنون

نام ویژگی مقدار
کالاهای مرتبط