آلو جنگلی

تولیدکننده یا برند : اوناتس
موجودی : موجود

آلو جنگلی مانند سایر انواع آلوها سرشار از مواد مغذی ، مواد معدنی ، انواع ویتامین ها و فیبر است که به درمان و جلوگیری از انواع بیماری ها کمک میکند

38,000 تومان

خرید آلو جنگلی

آلو جنگلی مثل سایر انواع آلو ها از خواص و فواید سلامتی بیشماری برای بدن انسان برخوردار است . این میوه هم به صورت تازه و هم خشک شده قابل مصرف است و آلو جنگلی خشک تمام خواص میوه تازه را نیر دارد و در تمام طول سال برای مصرف موجود می باشد. آلوها در آشپزخانه ها نیز برای همه شناخته شده اند و  شربت آلو ، آش آلو و خورشت آلو با کمک آلو ها تهیه می شوند . فروشگاه اینترنتی اوناتس انواع آلو خشک و همچنین آلو جنگلی خشک را با قیمت مناسب عرضه می کند . برای بهره بردن از خواص آن در سلامتی تان، خرید این خشکبار را پیشنهاد می کنیم. 

خواص آلو جنگلی

آلو جنگلی همانند سایر انواع آلوها خواص سلامتی زیادی به همراه دارد و نوع خشک آن از تراکم بالای مواد مغذی  ،ویتامین ها ، مواد معدنی و فیبر تشکیل شده است. آلو جنگلی خشک خاصیت ملین دارد و به دستگاه گوارش و روده برای هضم بهتر و آسان غذا کمک می کند.  پتاسیم بالای موجود در آلوها به تنظیم فشار خون و جلوگیری از فشار خون بالا کمک می کند. همچنین این ماده معدنی به باز شدن عروق خونی و در نتیجه به جلوگیری از بروز بیماری های قلبی و عروقی کمک می کند. آهن موجود در آلوها به درمان بیماری کم خونی کمک می کند. آلو به سبب داشتن فیبر رژیمی زیاد ، در کنترل قند خون ، جلوگیری از یبوست و حفظ سلامت دستگاه گوارش مفید است. 


نوشتن نظر

نام ویژگی مقدار
کالاهای مرتبط